17 Dilde Metin Çeviri

Teknoloji

Vee işte Mürekkep.Org gururla sunar…

Bu giriş herhalde 1985-90 arasındaki gazete manşetlerine benzedi ama ne yapabilirim böyle bir altın madeni bulunca dayanamadım. Şaka bir yana ciddi bir şekilde konuşmak gerekirse benimde dün çok uzaklarda yaşayan bir arkadaşımın sayesinde keşfettiğim ve gözlerime inanamadığım bir site. Herhalde artık tercüman bürolarına gerek kalmayacak. En çokta bizim gençliğin işine yarayacak .

Tüm Türkiye’de herkesin net ortamında birbirine bıkmadan usanmadan sorduğu sorunun cevabını tam olarak 17 dilde istediğiniz metni size sadece bir veya iki dakikada hızlı bir şekilde çeviriyor.

Gerçekten şaka yapmıyorum bende şok oldum ama bence herkesin işini fazlasıyla görecek bir site. Tek kötü yanı ise sınırlı olması. Günlük bir çeviri hakkınız var. Nedeni abone olmanızı istemesi. Tabiî ki! yani beleşe ne var dünyada, sudan,havadan başka ama bu işinde bir çözümü var nasıl mı? Hemen msn deki bir arkadaşına bu adresi gönderiyorsun ve geri kalan metni çevirtiyorsun. Eeee buda tamam gene bedavaya getirdik komple metnimizi. Yani görüyorsunuz Mürekkep.Org’un faydalarını… Siteye buradan buyurun ve lütfen bir zahmet, teşekkürlerinizi yağmur gibi bekliyorum. İyi eğlenceler:)

comments powered by Disqus