2016 Kartvizit Modelleri Bidolubaski.com’da

Sosyal Teknoloji
2016 Kartvizit Modelleri Bidolubaski.com’da

Bidolubaski.com kaliteli baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlamak için  “Yeni Nesil Matbaa” sloganıyla tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.  Günün herhangi bir saatinde Bidolubaski.com üzerinden verdiğiniz siparişler son teknolojiye sahip makineler üretiliyor.

12 kişilik müşteri destek ekibine sahip olan bidolubaski.com’da; kullanıcı dostu web sitesi ve altyapısı ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda anında canlı yardım alabilirsiniz.

Kartvizit, kurumsal kimliğinizi simgeleyen en küçük ama en etkili materyaldir. Bu materyalin tasarım ve baskı kalitesi oldukça önemlidir. Çünkü buna gösterdiğiniz özen, sizin hakkınızda oluşacak izlenimin kalitesini de belirler.

Kartvizitler genelde birkaç yıl boyunca kullanılır ve uzun bir zaman sonra değiştirilir. Bu süreyi çok uzun ya da çok kısa tutmamak gerekir. Dengeyi tutturmanız önemlidir; çağın gerisinde kalan modelde kartvizitler imajınızı zedeleyebilir.

2016 Kartvizit Modelleri Bidolubaski.com’da

BDB-SUB16-001-brosur-baski

2016 yılında sadeliğiyle ilgi çeken kartvizit tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Sade çizgiler, tek ya da iki rengi bir arada kullanmak gibi detaylar kullanılmaktadır. Bu tasarımlar, hem şık hem de etkileyici bir hava oluşturmaktadır. Eğer uzun zamandır kullandığını kartvizitinizi değiştirmek istiyorsanız, siz de sadeliğiyle ön plana çıkan tasarımları tercih etmelisiniz.

Sadelik, her yerde daha çok tercih edilmeye başlandı. Moda ve tasarımın içinde olduğu bütün sektörlerde bu tarzla daha çok şey anlatılmaya çalışılıyor. Eskisi gibi gösterişli ve süslü dizaynları yerini daha sade çizgiler almaya başladı. Bu senin en çok tercih edilen kartvizit modelleri konusunda destek almak ve tasarladığınız kartvizitleri baskı haline getirmek için www.bidolubaski.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Online matbaa sektöründe başarılı bir çizgiye sahip olan Bidolubaski, hem baskı kalitesi hem de müşteri memnuniyeti ile ihtiyacınız olan tüm baskı hizmetlerini size en iyi şekilde sunmaktadır. Kartvizit modelleri hakkında daha fazla bilgi alıp kendi tasarımınıza birleştirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ekibimiz size severek destek verecek ve sizi yansıtacak en iyi kartvizite sahip olmanızı sağlayacak.

Internetten verilen online baskı sipariş hizmetleri sayesinde, geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldıran bidolubaski.com’a girerek Türkiye’nin her yerden, günün herhangi bir saatinde sipariş vermeniz mümkün. En son teknolojiye sahip olan bidolubaski.com’da üstün kalitede baskı hizmetlerini ekonomik fiyatlarla satın almanız mümkün hale geliyor.

Kartvizitin tasarımı, modelleri kadar baskı çeşidi de önemlidir. Bilinen ve uygulanan üç adet baskı modeli vardır: Standart kartvizit, kabartma laklı kartvizit ve sıvama kartvizit modelleri. Bu modeller arasından tasarımınızı en iyi yansıtacak olan baskı çeşidini kullanmanız gerekmektedir.

Standart kartvizit fiyatları en uygun olanıdır, kabartma laklı kartvizit fiyatları ise bunun daha üstündedir ama sıvama kartvizite göre daha uygundur. Aslında tüm çeşitler arasında ortalama bir fiyata dahildir. Ancak fiyatları baz alırken, kaliteyi de göz önünde bulundurmalısınız. Tasarımınızı en iyi şekilde gösteren ve kalitesiyle göz dolduran modellere vereceğiniz bütçeleri, bir yatırım olarak görmelisiniz.

Bidolubaski.com sitesinden alışveriş yapmak oldukça güvenli. Ödeme işlemleri Global Sign 256 bit şifreleme sistemi ile korunuyor. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksit imkanı ve ücretsiz kargo avantajıyla…

comments powered by Disqus