32GB Nexus 7 Piyasaya Çıkıyor

Mobil
32GB Nexus 7 Piyasaya Çıkıyor

Yakın zamanda yeni bir Nexus 7 tablet satın almak gibi bir planınız varsa bir süre daha beklemenizi tavsiye edebiliriz çünkü 32GB Nexus 7 fiyatı ve satış tarihi açıklandı.

Nexus 7 hakkında internette oldukça fazla dedikodu var. Bazıları fiyatı üzerine bazıları ise teknik özellikleri hakkında ortaya çıkan laflar. Bunların doğruluğunu bilemeyiz ama 32GB boyutlu Nexus 7 tabletlerin Amerika’da mağazaların stoklarında olduğu kanıtlanmış bir gerçek.

nexus7 32gb

Yeni ve yüksek boyutlu model 32GB Nexus 7 yurtdışında piyasaya 250$ fiyat etiketiyle sunulurken 16GB Nexus 7 fiyatı ise 200$ civarına düşecek. Çoğu internet sitesinde bu ürünlerin raflara geldiği ancak 29 Ekim tarihinde satışa sunulacağı söyleniyor. Türkiye’ye ne zaman gelir bilinmez. Muhtemelen bu gelişmelerin gölgesinde 8GB Nexus 7 modeli de üretimden kalkacaktır. Nexus 7’de yaşanan bu gelişmeler Amerika’da Noel Tatili öncesi pazar payından daha büyük bir dilim almak için yapılacak en güzel hareket. Böylece Nexus 7 Amazon’un 7 inç ekranlı Kindle Fire HD 16GB ve 32GB daha yakından rekabet edebilecek.

comments powered by Disqus