35 Havalı ve İlham Veren Android Ana Ekran Görüntüleri [Cool Android Home Screens]

Mobil
35 Havalı ve İlham Veren Android Ana Ekran Görüntüleri [Cool Android Home Screens]

Mobil dünyada ve akıllı telefon savaşlarında iPhone’a karşı Android cephesini en güçlü kılan durumlardan bir tanesi şüphesiz Android cihazınızın ana ekranını istediğiniz gibi özelleştirebilmenizdir. En minimalist görüntüden, bir çok farklı bileşen, araç kullanarak geliştirebileceğiniz Android ana ekranı, görsel olarak çok havalı gözükürken, ekran geçişlerinde de benzersiz efektler sunmaktadır.

Android ana ekranı hava durumu, görevler, yapışkan notlar, bileşenler, araçlar (widgets) ile zenginleştirilebilen, kullanıcı tarafından oldukça genişletilebilir bir özelliğe sahiptir. Bu yüzden android market üzerinde çok sayıda ana ekran başlatıcısı ve buna ilişkin temalar, duvar kağıtları bulmak mümkündür. Sizler için Android ana ekranı için başlatıcılar{.broken_link} konusuna daha önce değinmiştik. Bugün ise sizlere birbirinden güzel, havalı ve Android telefonunuz için denemeye değer şekilde ilham veren 35 farklı Android ana ekran görüntülerini sunuyoruz.

Aşağıda her bir Android ana ekran görüntüsünün üstünde yer alan linklerde ilgili Android ana ekranının nasıl özelleştirildiğini anlatan detayları bulabilirsiniz.

Android Ana Ekran Görüntüleri [Android Home Screens]

Sketchy

Android Deep

Arrow Android

Basic Green

Blue Skies

Blue

Calm Hues

Circles

Circles Android Home

Clood

Colors

Creative SSC

Crisp Winter

Drops of Circles

Evening

Fall

Galaxy S2 Desktop

Getting Lost

Green Powa

Ironman

Japanese Candy

Lapsus

Line

Living Room

Lonely Street

Marvel vs Capcom

Misunderstood

MIUI

MNML Color Circles

Molr3’s Home Screen

Mr Grey

Pixels & Sky

Rainy

Simple One

Sphere 

comments powered by Disqus