5 Harika Windows 8 Tema Seçeneği

Masaüstü
5 Harika Windows 8 Tema Seçeneği

En yeni Microsoft işletim sistemi olan Windows 8 özellikle metro kullanıcı ara yüzü ile gerçekten çok dikkat çekti. Çıktığında bu duruma alışamayan birçok kullanıcı eskisi gibi ücretsiz Windows 8 masaüstü arkaplanı ve temaları indirip bilgisayarını kişiselleştirmek istedi. Bu ihtiyaçtan sonra gerçekten çok fazla Windows 8 tema seçeneği internette dolaşmaya başladı. Biraz araştırdığınızda içinize sinecek birçok ücretsiz tema indirme imkanı sunan siteyle karşılaşabilirsiniz. Biz de çoğunluğun zevkine göre bir Windows 8 tema listesi oluşturduk. En beğendiğimiz 5 ücretsiz temayı burada listeledik.

Ücretsiz Windows 8 Tema Çeşitleri

Bu listede bulabileceğiniz Windows 8 Tema çeşitleri bilgisayar ya da tabletinize gerçekten harika bir görsellik katacak. Özelikle masaüstü ekranınıza baktığınızda içinizi açacak yüksek kaliteli HD duvar kağıdı ile gelen temalar ile bilgisayarınızı daha da çok seveceksiniz. Windows 8 masaüstünüz bu temalarla çok daha keyifli bir hal alacak.

DOC-HD Windows 8 Teması windows-8-tema-indir

**Windows 8 Tema İndir
**

Varmland Swedan Windows 8 Tema

windows-8-teması

Windows 8 Tema İndirme

Gün Batımı Windows 8 Tema

windows-8-tema-2

Ücretsiz Windows 8 Teması İndir

Doğadaki Bot Windows 8 Teması

bedava-windows8-tema

Bu Bedava Windows 8 Teması İndir

Mor Windows 8 Tema

windows-8-tema-arkaplan

Windows 8 Mor Tema İndir

 

Umarız Windows 8 duvar kağıdı ve tema seçeneklerimizi beğenmişsinizdir. Bu derleme yüzlercesinden yalnızca bir tanesi. Diğer derlemelerimiz yakında sizlerle olacak. Kış konulu Windows 8 Temaları yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

comments powered by Disqus