8 Mükemmel iPhone 5 Su Geçirmez Kılıf

Mobil
8 Mükemmel iPhone 5 Su Geçirmez Kılıf

Elektronik aletlerin su ile ilişkileri hiçbir zaman iyi olmamıştır. Akıllı telefonlar için de benzer bir durum söz konusu olduğundan bu yazıyı su geçirmez telefon kılıfları üzerine yapalım istedik. Bildiğiniz üzere akıllı telefonlar içerisinde özellikle bu sene duyurulan 5-inçlik modeller belirli bir derinliğe kadar suya dayanıklı bir şekilde üretilmeye başladı. Bunların arasında Sony Xperia Z ve Huawei Ascend D2 gibi android telefon modellerini sayabiliriz. Bunu devamı da gelecek gibi gözüküyor.

Apple tarafında iPhone için tasarım açısından ince bir görünüm söz konusu olsa bile bu her cebe lazım teknolojik aletin su ile temasında maalesef geri dönülemez arızalar oluşabiliyor. Hiç aklınızda olmayan bir anda küçük çocuğunuz telefonunuzu suya atabilir ya da havuz kenarında suya düşürebilirsiniz. Apple iPhone için suyla temasından kaynaklı hasarların önüne geçebilmek üretilmiş belirli kılıflar sayesinde mümkün olmaktadır.

Eğer iPhone 5 kullanıyorsanız yeni iPhone için su geçirmez bir şekilde üretilen birbirinden güzel kılıfları aşağıda bulabilirsiniz. iPhone 5 için 8 mükemmel su geçirmez kılıfı listeliyoruz.

iPhone 5 için 8 Mükemmel Su Geçirmez Kılıf

1. LifeProof fr? iPhone 5 Su Geçirmez Kılıf

su-gecirmez-iphone-kilif-01

2. OtterBox Armor Serisi iPhone 5 Su Geçirmez Kılıf

su-gecirmez-iphone-kilif-02

3. Liquipel iPhone 5 için Su Geçirmez Kılıf

su-gecirmez-iphone-kilif-03

4. DryCASE Su Geçirmez iPhone 5 Kılıfı

su-gecirmez-iphone-kilif-04

5. OBEX Su Geçirmez iPhone 5 Kılıfı

su-gecirmez-iphone-kilif-05

6. BubbleShield iPhone 5 Su Geçirmez Kılıf

su-gecirmez-iphone-kilif-06

7. Incipio Atlas iPhone 5 Su Geçirmez Kılıf

su-gecirmez-iphone-kilif-07

8. Amphibx Fit Waterproof Armband – iPhone 5

su-gecirmez-iphone-kilif-08
comments powered by Disqus