Alınabilecek En İyi 10 Ücretli Android Uygulaması

Mobil
Alınabilecek En İyi 10 Ücretli Android Uygulaması

Android bir mobil işletim sistemi olarak en popüler zamanını yaşıyor ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Android üzerinde sayıca oldukça fazla ücretsiz kullanabileceğiniz mobil uygulama mevcuttur. Android uygulamalarını genelde Google Play üzerinden ya da apk dosyasını yükleyerek kullanabiliyoruz. Google Play Store üzerinde birçok ücretsiz android uygulamasının yanısıra parayla satın alabileceğimiz ve satın almaya değecek ücretli uygulamalar da mevcuttur.

Özellikle Google’ın Google Wallet mobil uygulamasıyla beraber kolayca satın alınabilen uygulamalar arasında mobil oyunlar başı çekiyor. Bunun dışında bazı uygulamalar sundukları özelliklerle satın alınmayı kullanıcı tarafında hak ediyor ve öne çıkıyor. Bugün sizlere Android işletim sisteminde satın alınabilecek en iyi 10 ücretli android uygulamasını sunuyor olacağız. Listeye eklemek istedikleriniz olursa yorumlarınızı bekliyoruz.

Alınabilecek En İyi 10 Ücretli Android Uygulaması

1. Swiftkey Keyboard

SwiftKey android uygulaması Android sistemiyle gelen klavyenin yerini alıyor ve siz klavyeyi kullandıkça kendini geliştiren bir yapıya sahip. Önce kelimeleri tanıyor ardından siz aynı kelimeleri kullandıkça klavyeyi daha efektif bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Bunun arasında Gmail, Facebook, Twitter kullanımınızdaki kelimeleri de düşünürseniz oldukça önemli ve kullanışlı bir uygulama karşınıza çıkıyor.

android-uygulamasi-swiftkey-01android-uygulamasi-swiftkey-02

2. TuneInRadio

TuneIn radyo online olarak müzik dinleyebileceğiniz bir başka android müzik uygulamasıdır. Dünya üzerindeki tüm radyoları müzik, spor, haber gibi canlı akışlarla takip edebilirsiniz. 70000 canlı radyo istasyonu ve 2 milyon podcast içeren android uygulaması TuneIn radyo, ücretsiz olarak android telefon ve tablet üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir uygulamadır.

tunein-android-radyo  tunein-android-radyo-01

3. Beautiful Widgets

Beautiful widgets muhtemelen android için en iyi özelleştirme araçlarından birisidir. Birçok android bileşeni (widgets) ve tema içeren Beautiful Widgets uygulaması, android ana ekranını özelleştirmeyi seven kullanıcılar için satın alınabilecek bir uygulamadır.

android-uygulamasi-beautiful-widgets-01android-uygulamasi-beautiful-widgets-02

4. Paper Camera

Paper Camera gerçek zamanlı olarak boyama efektleri ve çizgi karakterleri ekleyebileceğiniz eğlenceli bir kamera uygulamasıdır. Kamera ile birebir çalışan bu uygulama ile boyama efektlerini kolayca uygulayabilirsiniz.

android-uygulamasi-paper

5. OfficeSuite Pro 7

OfficeSuite Pro android telefonunuzda Word, Excel ve PowerPoint dosyalarınızı görüntüleyip düzenleyebileceğiniz, baskı alıp, paylaşabileceğiniz tam donanımlı bir ofis uygulamasıdır. Android tabanlı telefon ve tablet bilgisayarlar üzerinde ofis çözümünü tam donanımlı olarak sunan bu uygulama aynı zamanda bulut depolama servisleri (Dropbox, Google Drive ve SkyDrive) ile senkronize bir şekilde çalışabilmektedir.

android-uygulamasi-ofis

6. Camera ZOOM FX

Camera Zoom FX sunduğu birçok özellik ile Android kamerasının yerini alan bir uygulama. ISO, odak ölçümleme, parlaklık, pozlama, kontrast, keskinlik gibi özellik ve filtreler sunan uygulama aynı zamanda Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara fotoğrafınızı yükleyebiliyor.

android-uygulamasi-kamera

7. Asphalt 7: Heat

Asphalt 7 herhalde Android’in en popüler araba yarışı oyunlarından birisidir. Dünyadaki 60 araba içeren bu Gameloft oyunu sunduğu grafiklerle Android cihazınızda nefis bir oyun tecrübesi sunar.

android-uygulamasi-asphalt-oyun

8. Smart Tools

Smart Tools adı üstünde akıllı araçlar sunan ve elinizdeki akıllı telefonla bu araçları efektif bir şekilde kullanmanızı sağlar. Uzunluk ölçülerinden el fenerine 15 farklı araç sunan Smart Tools olmazsa olmaz android uygulamalarındandır.

android-uygulamasi-arac-01android-uygulamasi-arac-02

9. Apex Launcher Pro

Apex Launcher bir başlatıcı ve Android 4.0 üstü sistemlerde çalışıyor. Android ana ekranı için birçok özelleştirilebilir seçenek sunan Apex Launcher mevcut Android başlatıcının yerini gayet güzel bir şekilde alıyor.

android-uygulamasi-apex-01android-uygulamasi-apex-02

10. MyBackup Pro

MyBackup Pro yedekleme işlemleri için Android üzerinde kolay çözüm sunan bir uygulama. MyBackup Pro android uygulaması ile bulut depolama servislerine, SD kart üzerine uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı, müzik ve videolarınızı, rehber ve çağrı kayıtlarınızı, SMS ve MMS mesajlarınızı, takvim ve sistem ayarlarınızı, ana ekran ayarlarınız gibi birçok veriyi bir kerede kolayca yedekleyebilirsiniz.

android-uygulamasi-yedek-01android-uygulamasi-yedek-02

comments powered by Disqus