Android 4.2.2 Jelly Bean Güncellemesi Yakında

Mobil
Android 4.2.2 Jelly Bean Güncellemesi Yakında

Google her sene yeni Nexus modelleriyle beraber Android işletim sisteminin yeni sürümünü duyuruyor. 2012 yılının sonlarında LG’ye yaptırılan yeni Nexus 4 akıllı telefon ve Nexus 10 tablet modelleriyle beraber duyurulan Android 4.2 Jelly Bean için başta Google cihazları olmak üzere güncellemeler gelmeye başlamıştı.

Eğer bir Android 4.2 yüklü bir cihaz kullanıcısıysanız, Android 4.2 kişiler uygulamasındaki hata Aralık ayının unutulması ile ortaya çıkmış ve ardından Android 4.2.1 güncellemesi ile karşılaşmıştık. Ardından Google ilk Android 4.2.1 güncellemelerini Nexus 4 ve Nexus 10 için yayınlamıştı.

Nexus 4 sistem ayarlarında gözüken Android 4.2.2 versiyonu, yakın bir zamanda Google’ın Android 4.2’de güncellemeye gideceği sinyallerini vermeye başladı. Google tarafından henüz resmi duyurusu yapılmayan Android 4.2.2 güncellemesi için ilk etapta hata düzeltmelerini içeren bir güncelleme olacağı düşünülüyor.

android-4-2-2

Android güncellemelerinde Android 4.1.2 almaya başlayan önemli akıllı telefonların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Bu modeller için üretici firma tarafından Android sürümünde güncelleme dağıtılmaya başladığında sistem güncellemeleri kısmında görülebilmektedir.

comments powered by Disqus