Android için Chrome Tarayıcı İndirilebilir

Mobil
Android için Chrome Tarayıcı İndirilebilir

Android için Chrome Tarayıcı ücretsiz olarak Android Market üzerinden indirilebilir duruma geldi. Google tarafından geliştirilen chrome tarayıcı hızlı ve basit yapısıyla masaüstünde kısa zamanda popüler tarayıcılar arasına girmişti. Şimdi ise Android işletim sistemi üzerinde kullanılabilir duruma gelen chrome tarayıcı hem akıllı telefonlar hem de tablet pcler için benzer chrome tecrübesini yaşamanızı sağlıyor.

Android işletim sistemi için Chrome tarayıcı, akıllı telefon ve tabletler üzerinde kullanılabilir. Chrome web tarayıcısı ile yer imlerini senkronize edebilir, açık sekmeleri görüntüleyebilir ve yolda iken daha fazla seçenek ile hızlı bir tarama deneyimine sahip olabilirsiniz.

Android için Chrome Tarayıcı Özellikleri

  • Hızlandırılmış sayfa yükleme, kaydırma ve yakınlaştırma ile hızlı gözatma
  • Çok amaçlı kutudan direkt arama ve navigasyon
  • Sınırsız sekmeler arasında geçiş imkanı
  • Chrome yer imlerini senkronize etmek ve bilgisayarınızda açık olan sekmeleri görmek için giriş yapın
  • Çevrimdışı olsanız bile, masaüstü Chrome tarayıcıdan açık olan sayfayı tek tıklamayla akıllı telefon ya da tablet üzerine gönderin. Hareket halindeyken tarayıcı keyfine devam edin.
  • Gizli mod ile internet gezinimini özelleştirin.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich aygıtları üzerinde çalıştıran kullanıcılar aşağıdaki bağlantı üzerinden Google Chrome beta sürümü indirebilirler. Android için Chrome Beta tarayıcı eğer android market üzerinde gözükmüyorsa o zaman buradan ilgili ülkeleri kontrol edebilirsiniz.

Chrome Beta for Android indir

Android için Chrome Beta Tanıtım Videosu

comments powered by Disqus