Android için En İyi 6 Online Müzik Dinleme Uygulaması

Mobil
Android için En İyi 6 Online Müzik Dinleme Uygulaması

Online müzik dinlemek ve radyo istasyonlarında canlı bir şekilde hareket halindeyken geçiş yapmak herhalde günümüz teknolojisinin akıllı telefon ve tabletler ile bize kazandırdığı özelliklerden birisidir. Özellikle 3G ve 4G LTE gibi gelişen bağlantı seçenekleri ve iyi internet bağlantı imkanlarıyla devamlı bir şekilde internete bağlı olup, birçok multimedya seçeneğini yine online takip edebiliyoruz.

Akıllı telefonlar ile online müzik dinlemek ve radyo istasyonları arasında canlı müzik akışını hareket halindeyken kullanmak uzun bir süredir mümknü olmakla birlikte, iyileşen internet hatlarıyla her geçen gün daha da cazip hale geliyor. Android akıllı telefonunuz ile online müzik dinleyebilir ve bu servisleri sağlayıcıların kendi mobil uygulamaları sayesinde telefonunuzdan direkt olarak canlı müzik akışını kullanabilirsiniz.

Android üzerinde çeşitli müzik ve radyo uygulamaları sayesinde online müzik dinleyebilirsiniz. Dünyadaki binlerce popüler radyo istasyonlarından istediğinizi seçip sonra dinlemek üzere android akıllı telefonunuza kaydedebilirsiniz. Bugün Android yüklü akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi online müzik dinleme uygulamalarını aktarmaya çalışacağız.

Android için En İyi 6 Online Müzik Dinleme Uygulaması

1. Pandora

Pandora online olarak ücretsiz müzik dinleyebileceğiniz bir kişiselleştirilmiş bir radyodur. Favori sanatçı, şarkı veya müzik bilgilerini Pandora’ya söylemeniz yeterli. Pandora kendisine vereceğiniz bilgilerle benzer şarkılardan oluşan size özel bir radyo istasyonu oluşturur.

pandora-android-muzikpandora-android-muzik-01

2. TuneInRadio

TuneIn radyo online olarak müzik dinleyebileceğiniz bir başka android müzik uygulamasıdır. Dünya üzerindeki tüm radyoları müzik, spor, haber gibi canlı akışlarla takip edebilirsiniz. 70000 canlı radyo istasyonu ve 2 milyon podcast içeren android uygulaması TuneIn radyo, ücretsiz olarak android telefon ve tablet üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir uygulamadır.

tunein-android-radyotunein-android-radyo-01

3. Slacker Radio

Milyonlarca şarkı içeren ve birçok radyo istasyonu barındıran bir başka android uygulaması Slacker, dünyanın neresinde olursanız olun online müzik dinleyebilmenizi sağlıyor. Slacker ücretsiz bir uygulama ama PRO versiyonu satın alırsanız reklamları göstermiyor.

slacker-android-uygulamaslacker-android-uygulama-01

4. iHeartRadio

iHeartRadio bir başka ücretsiz android müzik uygulaması olarak Google Play üzerinde karşımıza çıkıyor. 1500 canlı radyo istasyonuna erişimin yanısıra ücretsiz müzik dinleme imkanı sunan iHeartRadio, 15 milyon şarkı ve 400000 sanatçı içeren bir kataloğa sahip.

iheartradio-android-uygulamaiheartradio-android-uygulama-01

5. Google Play Music

Google Play Music android uygulaması müzik kolleksiyonunuzu her yerde dinleyebilmenizi sağlıyor. Tüm müziklerin online olarak depolandığı uygulama üzerinden şarkı satın alabilir ve yine satın aldığınız müzikleri Google Play Müzik içerisinden online dinleyebilirsiniz. Ayrıca depolama olarak bilgisayarınızdan 20000 şarkıya kadar Google Play Music uygulamasına ekleyebilirsiniz.

google-play-music-uygulamagoogle-play-music-uygulama-01

6. Amazon MP3

Amazon MP3 ile Amazon Cloud Player üzerinde depoladığınız müzikleri online dinleyebilir ya da android telefon veya tabletinizde dinlemek üzere şarkı satın alabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız müzikleri indirebilir ve offline dinleme imkanına sahipsiniz.

amazon-android-muzikamazon-android-muzik-01

comments powered by Disqus