Android ile İlgili Haberler [Kasım 2012]

Mobil
Android ile İlgili Haberler [Kasım 2012]

Mobil teknoloji dünyasında her zaman olduğu gibi Kasım ayı da haberler, dedikodular, bilgi sızıntıları ve cihaz tanıtımlarıyla inanılmaz aktif geçti. Biz de murekkep.org ekibi olarak bu ay bazı haberleri fırsat bulup da okuyamayan takipçilerimiz için her ay tekrarlanacak kategorilere göre “Öne Çıkan Haberler” başlıklı bir yazı hazırlayalım istedik, umarım beğenirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Teknik Özellikleri

Samsung’un en başarılı akıllı telefon modeli olan Galaxy S3 bu yılın sonlarına doğru en çok satan Android telefon olmayı da başararak aslında Samsung’un marka değerine oldukça büyük katkıda bulundu. Şimdi mobil teknoloji meraklıları ya da üst düzey bir akıllı telefon almak isteyen potansiyel müşterilerin gözü yeni Samsung Galaxy S4 teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihinde. Bu yüzden biz de elimizdeki tüm bilgileri bir araya toparlayıp sizler için “Samsung Galaxy S4 Teknik Özellikleri başlıklı yazımızı hazırladık. Merak ettiğiniz ayrıntıların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 Multi-Window Kullanabilecek

Multi-window özelliği aslında Samsung Galaxy Note 2 ile gelen ve bu tablet-telefonun pazarlanması esnasında en çok kullanılan özellik. Tabi ki bunu da kesinlikle hak ediyor. Zira herhangi bir teknoloji markette Galaxy Note 2 multi window özelliğini kullanma şansınız olduysa bize hak vereceksiniz. Kasım ayının başlarında yaptığımız bir haberle Samsung Galaxy S3 multi-window özelliğini kullanacak dediğimizde eminiz birçok Galaxy S3 kullanıcısı bu duruma sevinmişti. Android 4.1.2 güncellemesini yapan Samsung Galaxy S3 kullanıcıları Samsung multi-window özelliğini kullanmaya başlamışlardır.

murekkep_android_haber

Avea inTouch Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Bu ayın en dikkat çeken Android haberleri arasında tabi ki de servis sağlayıcı AVEA tarafından üretilen ve ayın sonlarında tanıtılan Avea inTouch var. Yavaş yavaş ülkemizde de yaygınlaşan servis sağlayıcıların sunduğu akıllı telefon hizmeti daha uygun fiyatla herkese akıllı telefon sunarak daha fazla kişiye hitap etmenin anahtarı. Bu yüzden AVEA da kendi akıllı telefon modeli olan Avea inTouch’u Kasım ayı içinde tanıttı. Yalnızca 399 TL’ye kullanıcılarını Android telefon sahibi yapan Avea’nın bu hareketi kesinlikle başarılı. Avea inTouch Teknik Özellikleri ve Fiyatı yazımızı okuyarak “Avea inTouch Teknik Özellikleri ve Fiyatı” hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

TTNET Asus Nexus 7 Kampanyası

Bu aya damgasını vurdu diyebileceğimiz en son Android olayı ise TTNET tarafından yapılan Asus Nexus 7 kampanyası oldu. TTNET Sınırsız WiFi ile verdiği 8 ve 16GB Nexus 7 tablet bilgisayarlar ile uygun fiyatlı taksitlerle tablet pc sahibi olmak isteyenlere bir umut oldu. 36 ay vade ile ayda 25 lira ya da 24 ay taksitle ayda 35 liraya bölünüyor. TTNET Nexus 7 kampanyası ile Nexus 7 fiyatı 900 TL civarında bir rakamı buluyor. Yurt dışında 199$ fiyat etiketine sahip olan Nexus 7 (ki şimdi daha da uygun fiyatlı tablet yolda) acımasız vergilerimiz sayesinde yüksek sayılabilecek bir değere ulaşıyor.

comments powered by Disqus