Android Not Alma Uygulaması ColorNote ile Renkli Notlar Alın

Mobil
Android Not Alma Uygulaması ColorNote ile Renkli Notlar Alın

Google Play üzerinden akıllı telefonlara indirilebilen Android not alma uygulamaları, günlük yaşantımızda hayatı kolaylaştıracak şekilde kullanılmaktadır. Verimliliği artıran ve işlerimizi planlamamızda kolaylık sağlayan bu küçük uygulamalar sayesinde günlük işlerimizi ve yapılacaklar listemizi düzenleyebilir ve planlayabiliriz.

Android not alma uygulamalarından bir tanesi olan ColorNote, bir diğer basit ve kullanışlı not uygulaması olarak Google Play üzerinden indirilebiliyor. iOS ile gelen bütünleşik not uygulamasına benzeyen ColorNote Android not alma uygulaması, basit ve hızlı bir şekilde not defteri düzenleyiciyi açıp aklınızdakileri not almanızı sağlıyor. Bunun arasında alışveriş listesi, bir email mesajı oluşturmak ya da her türlü yapılacaklar listesini ekleyebilirsiniz.

ColorNote’un belki de Google Play üzerinden sıkça indirilen bir uygulama olmasının en büyük sebebi renkli yapışkan not seçeneği sunmasından kaynaklanıyordur. Çalıştığımız masaüstü, bilgisayar ekranı ya da defter arası gibi bildiğimiz ve alıştığımız geleneksel yapışkan notları android ana ekranı üzerinde her renkte kullanabildiğiniz ColorNote uygulaması, basit ve sade kullanımının yanısıra renkli notlarla Android üzerinde etkin bir widget olarak da görevini iyi yapıyor.

ColorNote Android Not Alma Uygulaması Ekran Görüntüleri

colornote-01  colornote-02

ColorNote Android Not Alma Uygulaması Tanıtım Videosu

Google Play üzerinde Android Uygulamaları – ColorNote indirin.

comments powered by Disqus