Android Telefonunuzdan Silinen Dosyaları Ücretsiz Kurtarın

Mobil Teknoloji
Android Telefonunuzdan Silinen Dosyaları Ücretsiz Kurtarın

Akıllı olarak adlandırdığımız ancak bazı zamanlarda büyük sorunları karşımıza çıkaran Android işletim sistemine sahip her telefonda bulunan ve isteyerek veya istemeyerek sildiğimiz dosyalara ulaşmak, dilediğiniz gibi kolaylaşmaktadır. Her zaman en doğru sonucu alabilmenizi sağlayan ve profesyonel kullanım sonucunda soyaları en iyi şekilde elde etmenizi sağlayacak olan EaseUS Android Veri Kurtarma Programı sayesinde, fotoğraflarınız veya videolarınızın kaybolmadığını, herhangi bir uzantıya sahip olan verilerinizin de her zaman elinizin altına tekrar geleceğine şahit olabilirsiniz.

Oldukça basit bir ara yüze sahip olan, bilgisayarınıza kurmanız ve bilgisayarınıza telefonunuzu bağlamanızla kullanım sağlayabileceğiniz bu mükemmel programla birlikte, sizlerde geçmişteki anılarınıza, sakladığınız her türlü önemli ve detaylı işlerinize anında ulaşabilirsiniz. Sorunsuz olarak kullanım sağlamanıza imkan tanıyan EaseUS MobiSaver for Android Free 5.0 sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz tüm verilerinize, dosyalarınıza ve fotoğraflarınıza birkaç işlem sonucunda erişebilirsiniz.

Programın Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sorunsuz olarak kullanmak ve kesin sonuçlar alabilmek isteyenlerin, kendi sitesini kullanarak indirmesi gereken programa, EaseUS MobiSaver for Android Free adresinden ulaşabilirsiniz. Bu linke tıklayarak girdiğiniz sitede, Free Download bölümüne tıklamanızla birlikte, program inmeye başlayacaktır. Ardından rahatlıkla programı normal düzenle kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android Telefondaki Verileri Kurtarma

Programı kurarak çalıştırdıktan sonra, telefonunuzu kablo yardımıyla bilgisayarınıza bağlamanız gerekmektedir.  Karşınıza ‘’One click to find your lost data!’’ bölümü çıktığı zaman bağlamanız gereken telefonunuzla, bir adım sonrasına geçebilirsiniz.

Telefonunuzu bağlamanızla birlikte, program içerisinde telefonunuzun marka ve modeli belirecektir. Doğru algılamanın ardından, START bölümüne basarak, tarama işlemini bağlatıp, Android akıllı telefonunuzda silinmiş dosyalar için işleme başlamış olacaksınız.

Karşınıza çıkacak ekranda, telefonunuzun tahmini tarama süresi belirecektir. Bu süreyi dikkate alarak, zaman kazanabilir ve taramanın sonlanmasını bekleyebilirsiniz.

Son olarak telefonunuzda şimdiye kadar silinmiş bütün dosyaları ortaya çıkaracak olan EaseUS Android Veri Kurtarma Programı sayesinde, kurtarmak istediğiniz dosya veya dosyalara tıklayarak Recover tuşuna basıp, işlemi tamamlayabilirsiniz.

Oldukça basit ve hızlı çözüme ulaşmanızı sağlayacak, her zaman kaybolmuş verilerinizin tekrardan telefonunuzdaki mevcut konumuna gelmesini sağlayabileceğiniz bu yöntemle, hiçbir dosyanın kaybolmadığını görebilirsiniz.

comments powered by Disqus