Angry Birds Çizgi Filmini Ücretsiz Olarak Online izleyin

Mobil
Angry Birds Çizgi Filmini Ücretsiz Olarak Online izleyin

Angry Birds oyunu iOS, Android, Windows Phone gibi mobil platformların yanısıra Windows masaüstü ortamında da oldukça popüler olmuş bir oyundur. Oyunun bu şekilde büyük bir başarı sağlaması üzerine Angry Birds oyununun arkasındaki şirket Rovio, Angry Birds oyununun çizgi filmini çıkartacağını duyurdu. (Angry Birds Toons)

Dünya genelinde çeşitli kanallarda online olarak 17 Mart tarihinde yayına başlayan Angry Birds oyununun çizgi filmi, oyunu merkez alarak oluşturulmuş animasyonlu bir televizyon dizisi olmuş oluyor.

Angry Birds Toons olarak geçen animasyon çizgi filmin ilk gösterimi 17 Mart tarihinde “Chuck Time” ismiyle yayınlanmış. Rovio’nun her hafta bir bölüm olarak yayınlamayı düşündüğü Angry Birds oyununun çizgi filmini Rovio’unn dünya genelinde anlaştığı televizyon kanalları aracılığıyla direkt olarak TV başında veya kaçırmanız durumunda direkt olarak mobil ortamdaki Angry Birds oyunu içerisinden izleyebilirsiniz.

Android, iPhone ve iPad oyun uygulaması{.broken_link} olarak mevcut olan orjinal Angry Birds , Angry Birds Star Wars{.broken_link}, Angry Birds Rio, Angry Birds Seasons ve  Angry Birds Space{.broken_link} içerisinden ücretsiz olarak çizgi dizi izlenebilmektedir. Oyun içerisinde kızgin bir kuşun bakışlarının olduğu “Toons” butonunu göreceksiniz.

angry-birds-toons

Angry Birds çizgi filmi mobil uygulama üzerinden izlemek istemezseniz, o zaman Angry Birds Toons Channel gösterimi yapan Xfinity on Demand içeren video platformlarından Xfinity.com/tv adresine bakabilirsiniz.

comments powered by Disqus