Angry Birds Facebook Oyunu Hazır

Sosyal
Angry Birds Facebook Oyunu Hazır

En popüler mobil oyun olan Angry Birds sonunda Facebook’a geldi. Facebook üzerinde oyun oynamak için birçok uygulamanın yanına Rovio’nun çok sevilen mobil oyunu Angry Birds eklenmiş oldu.

En iyi 5 iPad 2 oyun{.broken_link} ve en iyi ücretsiz 10 android oyunu{.broken_link} içerisinde yer alan Angry Birds oyununun Facebook üzerinde oynanabilmesi için geçen yıldan bu yana çeşitli söylentiler olmuştu ve Rovio nihayet Angry Birds’ü dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook üzerinde oynanabilir şekilde sundu.

Sevgililer Günü’nden bir gün önce duyurulan Angry Birds Facebook oyunu flash tabanlı ve benzersiz bir dizi özellik ile online olarak oynanabiliyor. En önemli yenilik ise power-up güçlendiriciler. Angry Birds Facebook hakkında yeniliklere Rovio destek bölümünden ulaşabilirsiniz.

Angry Birds Facebook oyununun gereksinimlerinin başında Flash 11 geliyor. Internet Explorer 7.0 ve üstü, Mozilla Firefox 4.0 ve üstü, Google Chrome, Safari 5.0 ve üstü, Opera 11 gibi tarayıcılar 1GB RAM ve 128MB grafik kartı donanımıyla Windows üzerinde oynanabiliyor.

Angry Birds on Facebook

comments powered by Disqus