Apple iPad 2 vs Samsung Galaxy Tab 10.1

Mobil
Apple iPad 2 vs Samsung Galaxy Tab 10.1

Apple iPad 2 vs Samsung Galaxy Tab 10.1 diye karşılaştırmak istediğimizde aklıma Apple iPad 2 özellikleri yazısında belirttiğim üzere ağırlık , incelik ve hafiflik olarak o zamanlar önce çıkan iPad 2‘ye göre bugün dikkate alındığında Samsung Galaxy Tab 10.1 özellikleri ile daha ince ve daha hafif bir tablet pc izlenimi veriyor. Bu özelliğiyle Samsung Galaxy Tab 10.1 tablet pc, Apple iPad 2’yi geride bırakıyor. Sadece 595 gram ağırlığında olan Galaxy Tab 10.1, 8.66 mm kalınlığı sayesinde en ince tablet pc olarak dünya sıralamasında bir numaraya yerleşiyor.

Peki sizin için önemli olan ağırlığı mı, boyutu mu, inceliği mi? Tablet PC almak ve istediğiniz verimlilikte aldığınız tablet bilgisayarı kullanmak için sağlamış olduğu özellikleri bu sefer fiyat performans açısından kıyaslayıp yani tablet pc fiyatları genelinde değerlendirmeniz gerekiyor. Bu yüzden özellikle popüler olan Apple iPad 2 yanında Samsung Galaxy Tab 10.1 dünyanın tablet pc tercihinde en üstteki iki üretici olarak göze çarpıyor.

TabletPCTurk sitesinden Apple iPad 2 ve Samsung Galaxy Tab 10.1: Özellikler Karşılaştırması sunulmuş. Özellikle bu iki tablet pc arasında seçim anlamında zorlananlar açısından faydalı olabilecek bu yazıyı mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Bana sorarsanız Android işletim sistemli Samsung Galaxy Tab 10.1, IOS işletim sistemi kullanan Apple iPad 2’ye göre ciddi öne geçmiş gözüküyor.

Apple iPad 2 vs Samsung Galaxy Tab 10.1 karşılaştırması için yaralı olabilecek linkler

Apple iPad 2 mi? Samsung Galaxy Tab 10.1 mi?

Tablet PC Nedir? En İyi Tablet PC Hangisi?

Tablet pc almak için 5 neden

comments powered by Disqus