Apple iPhone 5 için 10 Mükemmel Şarj Kılıfı [Battery Case]

Mobil
Apple iPhone 5 için 10 Mükemmel Şarj Kılıfı [Battery Case]

Akıllı telefonların günümüz dijital dünyasında artık çok önemli bir yer tuttuğunu söyleyebiliriz. Akıllı telefonlarla ilgili en büyük problem maalesef pil sürelerinin kısa olması ve şarjının çabuk bitmesi. Teknoloji ne kadar ilerlese de akıllı telefonlar ve kullandıkları işletim sistemleri ne kadar iyileşse de akıllı telefonların pil süreleri ve şarjının çabuk bitmesi konusunda ciddi bir ilerleme henüz kaydedilmiş değil.  Bugün diğer tüm telefonlar gibi Apple’ın akıllı telefonu iPhone 5 için de pil süresinin kısalığı ve şarjının çabuk bittiğini söyleyebiliriz.

Apple iPhone 5{.broken_link} duyurulduktan sonra beraberinde özellikle kamera tarafında birçok yenilik getirdi. Ancak kullanım yoğunluğuna göre şarj süresinin kısa olmasına iPhone 5 ile bir çözüm gelmiş değil. Hatta pil süresinin kısa olmasından dolayı yoğun kullanan kişiler için yedek pil kullanımı bile söz konusu olmaktadır. Herhangi bir şekilde yedek pil taşımadan iPhone 5’in şarj süresini iki katına çıkarmak ister misiniz? diye sorsak muhtemelen çoğunuzdan evet yanıtı gelecektir.

Bunun için birbirinden farklı şekilde dizayn edilmiş battery case olarak geçen şarj kılıflarını deneyebilirsiniz. iPhone 5 için tasarlanmış mükemmel battery case modelleri, kulaklık, mikrofon, açma kapama düğmeleri gibi fonksiyonel butonları engellemeden iPhone 5’in şarj süresine katkıda bulunuyorlar. Aşağıda Apple iPhone için 10 mükemmel şarj kılıfı yani battery case modellerini bulabilirsiniz.

iPhone 5 için En İyi Şarj Kılıfı[Battery Cases]

1. Brando Power Jacket

Brando’s Power Jacket battery case iPhone 5 için 2000mAh gücünde pil desteği sağlıyor. Aynı zamanda iPhone 5’i darbelere karşı koruyucu özelliğe sahip. iPhone 5 için siyah ve beyaz şarj kılıfı seçenekleri sunan bu battery case satış fiyatı ise $36.

Brando-power-jacket

2. PowerGlider Battery Case

i-Blason’s PowerGlider şarjlı kılıf, iPhone 5 için ek olarak 2200mAh pil gücü sağlıyor. iPhone 5 akıllı telefonunuzu özellikle üst ve alt kısımdan darbelere karşı koruyan battery case, pil gücü göstergesini LED ışıkla gösteriyor. Siyah ve beyaz seçeneğe sahip bu iPhone şarj kılıfının satış fiyatı ise $69.95.

PowerGlider

3. Esorun iPhone 5 Battery Case

Esorun iPhone 5 battery case benzersiz bir tasarıma sahip bir iPhone 5 şarj kılıfı. Apple iPhone 5 için 3000mAh ek pil desteği sağlayan bu battery case neredeyse iPhone 5 şarj süresini üçe katlıyor.

iphone-5-battery-case

4. PowerSkin PoP’n

PowerSkin PoP’n, dünyanın ilk Apple sertifikalı iPhone 5 harici şarj çözümlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. 2000 mAh pil desteği sunan şarjlı kılıf, mevcut kılıflara eklenerek kullanılıyor. Siyah ve beyaz seçeneklere sahip bu iPhone 5 battery case satış fiyatı ise $79.99.

Powerskin-battery-case

5. uNu ECOPAK

uNu ECOPAK battery case iPhone 5 için 360° koruma sağlarken takılıp çıkarılabilen 2500 mAh pil desteğini de beraber sunuyor. iPhone 5’in pil süresini iki katına çıkaran şarj kılıfı aynı zamanda battery case içerisinde sunduğu USB port ile iPhone 5’e usb imkanını getiriyor. Çeşitli renklerde sunulan bu şarj kılıfının satış fiyatı ise $79.95.

uNu-ECOPAK

6. Lenmar Meridian iPhone 5 Battery Case

Lenmar Meridian iPhone 5 Battery Case sahip olduğu lityum polimer pil ile iPhone 5 için ek 2200mAh pil desteği sunuyor. Diğer şarjlı kılıflara göre $89.99 gibi daha yüksek bir satış fiyatına sahip iPhone 5 battery case, oldukça şık bir tasarıma sahip ve üç farklı renkte tercih edilebiliyor.

Lenmar-case

7. Mojo Hi5

Mojo Hi5 iPhone 5 için tasarlanmış 2500 mAh pil desteği sağlayarak şarjını iki katına çıkaran bir battery case. iphone 5’in arka tarafına takılan şarj kılıfı alüminyumdan yapılmış.

Mojo-Hi5

8. PowerSkin for iPhone 5

PowerSkin for iPhone 5 iPhone 5 için dizayn edilmiş en ince battery caselerden bir tanesi. Apple iPhone 5’e sadece 0.3 inçlik bir kalınlık ekleyen şarj kılıfı, bu sayede ek olarak 1500 mAh pil desteği sağlıyor ve iPhone 5’in şarj süresini artırıyor.

Powerskin-for-iphone

9. iBattz Mojo Refuel Battery Case

iPhone 5 için iBattz Mojo Refuel Battery Case dünyanın ilk çıkartılabilir güç sağlayan battery case çözümü olarak dikkat çekiyor. Çıkartılabilir modül hem yanınızda ek pil gücünü istediğiniz gibi taşıma imkanı sağlıyor hem de takıldığı zaman iPhone 5 akıllı telefonunuzu darbelere karşım koruyor.

Mojo-case

10. Tylt ENERGI Power Case

Energi powercase iPhone 5 için 2500 mAh ek pil gücü sağlıyor. iPhone 5 telefonunuza sadece 9mm kalınlık ekleyen bu battery case aynı zamanda koruyucu özelliğe sahip.

Energi
comments powered by Disqus