Armada Yazılım Mühendis ve Tasarımcılara Destek Olmak için Her Yerde!

Teknoloji
Armada Yazılım Mühendis ve Tasarımcılara Destek Olmak için Her Yerde!

Armada Yazılım sunduğu ürünlerin ve profesyonel desteğin yanı sıra sektör ve sektör profesyonellerinin buluştuğu tüm fuar ve etkinliklerde, mühendis ve tasarımcı adaylarının bulunduğu üniversitelerde, seminerlerde onlarla bir araya gelmeyi oldukça önemsiyor. Bu doğrultuda her yıl oldukça yoğun bir etkinlik takvimi olan Armada Yazılım, teknik destek, eğitim ve ürün tanıtımı için her bir etkinlik için severek yola koyuluyor.

Makine Mühendisleri Odası Bursa Şube’de 2 gün süreli olarak gerçekleştirilen SOLIDWORKS Simulation Statik Analiz Eğitimi, TMMOB – MMO Ankara Şube’de 3 gün boyunca gerçekleştirilen SOLIDWORKS Yüzey ve Sac Eğitimi, Eskişehir Sanayi Odası Seminerleri, Armada Yazılım 10. Yıl Seminerleri kapsamında Ankara ve Gebze Makine Mühendisleri Odası’nda gerçekleştirilen seminerler yurtiçinde gerçekleştirilen eğitimler ve seminerlerden yalnızca bazıları.

Armada Yazılım için sektörle buluşma fırsatlarından bir diğeri ise fuarlar. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışında pek çok fuarda karşılaşabileceğiniz Armada Yazılım’ın güler yüzlü ve samimi ekibi tüm soruların yanıtlanması, destek sağlanması ve ürünlerin tanıtılması için hazır olarak bulunuyor. Bu doğrultuda Armada Yazılım’ın katıldığı fuarlardan bazıları şöyle; 2018 Maktek Eurasia Istanbul Fuarı, Doğu Marmara Bölgesi’ndeki sanayi kuruluşlarının ürettiği tüm yenilikleri tek çatı altında sektörün önde gelen profesyonelleri ile buluşturan Santek Fuarı ve daha niceleri…

Üniversite öğrencileri ve çocuklar ile bir araya gelmek ise Armada Yazılım’ın en çok önemsediği diğer bir etkinlik türü. Yetişmekte olan mühendisler ve tasarımcılar için tüm uzmanlığını paylaşmayı, onların geleceğine ve mesleklerinde yaratacakları profesyonelliğe ışık tutarak destek olmayı hedefleyen Armada Yazılım seminerler ve eğlenceli etkinlikler ile öğrenciler ve çocuklarla her fırsatta bir araya geliyor.

Bu prensip doğrultusunda; SOLIDWORKS’ün Tasarım ve İnovasyon Sponsoru olduğu ilk Türkiye FRC resmi yarışması bu yıl gerçekleşti ve yarışma boyunca takımlara SOLIDWORKS CAD, Analiz ve Visualize Eğitimleri ve ücretsiz SOLIDWORKS ürünleri sağlandı.

Düzce Üniversitesi YAKA’18 Yaşam ve Kariyer Panayırı’nda, CAD&CAM yazılım uzmanları “Tasarımdan Üretime Entegre Çözümler” konulu seminerde bilgilerini paylaştı ve geçtiğimiz yıl “Armada Yazılım 10. Yılında” ile Türkiye genelinde başlatılan üniversite seminerleri programıyla Türkiye’yi dolaşarak Kayseri, Samsun, Düzce gibi illerimizde üniversite öğrencileriyle buluştu.

Armada Yazılım mümkün olan her fırsatta geleceğin mühendisleri ile tanışma fırsatı yakalamaya, sektörü ve Armada Yazılım hizmetlerini anlatmaya devam ediyor olacak.

comments powered by Disqus