Avea iPad 2 Satışları Başlıyor

Mobil
Avea iPad 2 Satışları Başlıyor

Avea iPad 2 satışına 2011 sonu itibariyle başlayacak. iPhone 4S ile beraber 2011 yılının Apple tarafından sunulan tablet bilgisayarı iPad 2 modeli Turkcell ve Vodafone’dan sonra Avea tarafından satışına başlanacak. Avea tarafından 30 Aralık 2011 tarihinde satışı başlayacak iPad 2 modelleri ise iPad 2 Wi-Fi + 3G şeklinde 2 yıllık kontratlı veya kontratsız seçenekler olmak üzere kullanıcılar ile buluşacak. Avea iPad 2 satışını yaparken farklı mobil seçenekler ile kampanya tarifelerini oluşturuyor olacak.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile Avea İletişim Merkezleri’nde satışına başlanacak iPad 2 modelleri için tavsiye edilen peşin fiyatlar ise aşağıdaki gibi belirlenmiş.

  • iPad 2 16 GB modeli 608 Euro
  • iPad 2 32 GB modeli 711 Euro
  • iPad 2 64 GB modeli 811 Euro

Çift çekirdekli A5 işlemci ve FaceTime görüntülü arama gibi özelliklere sahip olan iPad 2 üzerinde önde bir VGA kamera, arkada ise 720p HD özellikli diğer kamera yer alıyor. Apple iPad 2 özellikleri hakkında oldukça kapsamlı bir yazımıza buradan bakabilirsiniz.

Daha önce iPad 2 Türkiye satış fiyatları ve Turkcell ile Vodafone iPad 2 kampanya karşılaştırması yapmıştık. Bu yazılarımızdan da yararlanabilirsiniz.

comments powered by Disqus