Battlefield 3 : Oynanması Gereken Savaş Oyunu

Masaüstü Teknoloji
Battlefield 3 : Oynanması Gereken Savaş Oyunu

Battlefield 3 ya da kısa adıyla BF3 geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. Battlefield 3 ilk olarak beta haliyle Eylül ayında oyun severlerin karşısına çıktı ve tam anlamıyla hem EA Games tarihinin hem de dünya çapında 9.5 milyondan fazla oyuncuya ulaşarak rekor kırdı.

Battlefield 3 şu anda EA tarihinin henüz duyurulmadan önce ve duyurulduktan sonra en yüksek savaş oyunu açılış satışı değerlerine ulaştı. Battlefield adı üzerinde bir savaş alanı ve bu savaş alanında ister tekli ister çoklu şekilde oynama imkanı sunuyor. Battlefield 3 tek oyunculu kısmı 2014 yılında geçerken, çok oyunculu mod senaryodan bağımsız bir şekilde oynanıyor. Battlefield’ın PC versiyonu 64 oyuncuya kadar çoklu oynama imkanı verirken konsol versiyonu 24 oyuncuya kadar destek veriyor.

Battlefield 3 : Oynanması Gereken Savaş Oyunu

Battlefield serisinin 11. oyunu olan Battlefield 3, Metacritic üzerinde 93 gibi mükemmel bir not alırken, Gamespot, IGN gibi oyun incelemelerinde bulunan siteler, bu yılın mutlaka oynanması gereken savaş oyunu yorumunda bulundular.

Battlefield 3 Xbox 360®, PlayStation®3 konsol ortamları ve PC için 27 Ekim’de Avrupa’da satışa çıktı. Battlefield 3 hakkında daha fazla bilgi için www.battlefield.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

comments powered by Disqus