Blogküme Açıldı

Google

Bir süredir ismini duyduğumuz Blogküme yeni arayüzüyle açıldı. İlk etapta değişimin önyüzde olduğunu söylesek bile içerikte Blogküme’nin ne olduğu gayet güzel anlatılmış.

Öncelikle Blogküme‘nin herhangi bir günlüğün bilgilerini girip kendisini ekleyebileceği bir platform olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Blogküme üzerinde yazılanlardan yola çıkıp biraz bilgi vermeden önce Blogküme’nin sloganını aktarmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Böylelikle içeriğinin ya da hedeflediğinin ne olduğunu daha kolay yorumlayabiliriz.

Blogküme nedir? Kaliteli Türkçe bloglar arasında bir destek şebekesidir.

Şu an için gözüken Blogküme içerisindeki günlükler, sitelerine yerleştirecekleri bannerlar sayesinde birbirlerini destekleyecekler. Böylelikle daha büyük kitleler tarafından takip edilebilir ve tanınır hale gelecekler.

Blogküme kapalı üyelik sistemiyle çalışan bir dayanışma topluluğu olarak kendini tanıtıyor. Blogküme üzerindeki hakkında ve katılım sayfalarına baktığımızda ince eleyip sık dokuduklarını, kaliteye, kaliteli içeriğe ne kadar önem verdiklerini rahatlıkla görüyoruz.

Eğer siz de günlüğünüzün içeriğinin Blogküme katılım şartlarında belirtildiği gibi özgün ve insanlığın yararına olduğunu düşünüyorsanız Blog Öneri Formu‘nu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

comments powered by Disqus