Canon EOS 70D Çıkış Tarihi Mart Sonu Olabilir

Fotoğraf
Canon EOS 70D Çıkış Tarihi Mart Sonu Olabilir

Canon dijital SLR fotoğraf makinelerine eklemeyi düşündüğü ve Canon’un önemli DSLR kameralarından birisi olmaya aday, uzun süredir dedikodusu internette dolaşan Canon EOS 70D fotoğraf makinesinin çıkış tarihi şekillenmeye başladı. Canon EOS 60D dijital SLR fotoğraf makinesinin yerini alacak şekilde duyurulması beklenen Canon EOS 70D için çıkış tarihi Mart sonu gibi telaffuz ediliyor.

2013 yılı Canon DSLR dizilişi{.broken_link} açısından kesin olmamakla birlikte yakın bir zamanda Canon EOS 70D ile tanışmamız muhtemel gözüküyor. Canon EOS 70D dijital SLR fotoğraf makinesi için ortaya atılan çıkış tarihleri arasında 19 Mart ve 26 Mart 2013 geçiyor. Nikon tarafında orta seviye DX format fotoğraf makinesi Nikon D7100 duyurulduktan sonra Canon tarafından da yakın zamanda bahsi geçen EOS 70D modelinin duyurulması bekleniyor.

Japon Nippon Magazin’in ortaya attığı tarihlere göre bu zamana kadar dedikodusu yapılan Canon EOS 70D özelliklerine kısaca bakalım.

Canon EOS 70D Beklenen Özellikleri

Bir ara 18 megapiksel çözünürlük ile bahsi geçen Canon EOS 60D yenilemesi Canon EOS 70D için beklenti 22 megapiksel efektif çözünürlük olarak güncelleniyor. %100 vizör kapsama alanı ile 8 fps hızında sürekli çekim ile gelecek model, 1080p video kaydı yapabilecek. Canon EOS 70D’nin aynı Canon’un 600D üzerinde uyguladığı gibi dokunmatik arka panel LCD ekrana sahip olması bekleniyor.

via DCN

comments powered by Disqus