Canon EOS 70D Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Çıkış Tarihi 22 Mart Bekleniyor

Fotoğraf
Canon EOS 70D Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Çıkış Tarihi 22 Mart Bekleniyor

Canon dijital SLR fotoğraf makinelerine eklemeyi düşündüğü ve Canon’un önemli DSLR kameralarından birisi olmaya aday, uzun süredir dedikodusu internette dolaşan Canon EOS 70D fotoğraf makinesinin çıkış tarihi artık iyice netleşti diyebiliriz. Canon dijital fotoğraf makinesi modelleri arasında en başarılı orta seviye DSLR kameralardan biri olan Canon EOS 60D yenilemesi olarak duyurulması beklenen EOS 70D için beklenen çıkış tarihi 22 Mart 2013 gibi gözüküyor.

Canon Çek Cumhuriyeti tarafından gönderilen gönderilen bir davetiye sonucu ortaya çıkan 22 Mart tarihinde Canon’un yeni bir ürün duyurusu yapması bekleniyor. Canon’un 2013 ilk çeyreğinde yüksek ihtimalle duyurulması beklenen dijital SLR fotoğraf makinesi modeli Canon EOS 70D olduğundan bu etkinlikte yapılacak yeni ürün duyurusunun da doğal olarak EOS 70D olması bekleniyor{.broken_link}.

Aşağıda Canon EOS 70D dijital SLR fotoğraf makinesi hakkında ortaya atılan dedikodular sonucu toparladığımız beklenen özellikleri bulabilirsiniz. 22 Mart 2013 tarihinde resmi Canon EOS 70D duyurusu olursa güncel haberleri aktarıyor olacağız.

Canon EOS 70D Beklenen Özellikleri

Bir ara 18 megapiksel çözünürlük ile bahsi geçen Canon EOS 60D yenilemesi Canon EOS 70D için beklenti 22 megapiksel efektif çözünürlük olarak güncelleniyor. %100 vizör kapsama alanı ile 8 fps hızında sürekli çekim ile gelecek model, 1080p video kaydı yapabilecek. Canon EOS 70D’nin aynı Canon’un 600D üzerinde uyguladığı gibi dokunmatik arka panel LCD ekrana sahip olması bekleniyor.

via DCN

comments powered by Disqus