Canon EOS 70D Özellikleri Şekillenmeye Başlıyor

Fotoğraf
Canon EOS 70D Özellikleri Şekillenmeye Başlıyor

Canon dijital SLR fotoğraf makinelerinin dizilişi için 2013 beklentileri oluşmaya devam ediyor. Bunlardan en önemlisi olan Canon EOS 7D Mark II beklenen özellikleri ve çıkış tarihini{.broken_link} sizlerle paylaşmıştık. Canon’un önemli DSLR kameralarından birisi olmaya aday ve uzun süredir dedikodusu internette dolaşan kameralarından bir diğeri ise Canon EOS 70D.

Canon EOS 70D için beklenen özelliklerin spekülasyonları ve özellikle Canon EOS 70D çıkış tarihine ilişkin dedikodular belirli aralıklarla devam ediyor. Gözüken o ki 2013 yılı Canon DSLR dizilişi{.broken_link} açısından Canon EOS 7D Mark II kadar kesin olmamakla birlikte bir Canon EOS 70D ile tanışmamız muhtemel gözüküyor. Biz de sizlere Canon dedikodularına belki bir yenisini ekleyecek olsak da, Canon EOS 70D için şekillenmeye başlayan özellikleri ve son gelinen noktada kesin olmayan çıkış tarihini aktarmaya çalışalım.

Canon EOS 70D Beklenen Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Canon EOS 70D özelliklerinde kesin olmayan ve Canon’un özellikle 2013 yılı efektif megapiksel çözünürlüğünü etkileyecek unsur CPU gözüküyor. Canon EOS 70D eğer 2013 yılı başında çıkacaksa Digic 5 CPU ile bekleniyor.

Bir ara 18 megapiksel çözünürlük telaffuz edilen Canon’un 7D türevi DSLR kamerası adayı Canon EOS 70D için beklenti 22 megapiksel efektif çözünürlük olarak güncellendi. %100 vizör kapsama alanı ile 8 fps hızında sürekli çekim ile gelecek kamera, 1080p video kaydı yapabilecek. Canon EOS 70D’nin aynı Canon’un 600D üzerinde uyguladığı gibi dokunmatik arka panel LCD ekrana sahip olması bekleniyor.

Son olarak Canon EOS 70D çıkış tarihi için telaffuz edilen tarih Nisan 2013 gibi gözüküyor. Yani beklentiler ya da dedikodular doğruysa Canon’dan 2013 yılında önce 7D Mark II, ardından EOS 70D’yi bekliyoruz.

comments powered by Disqus