Canon EOS 7D Mark II Beklenen Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Fotoğraf
Canon EOS 7D Mark II Beklenen Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Canon 7D modelinin geliştirilmiş hali olan Canon 7D Mark 2’nin özellikleri ve çıkış tarihine ilişkin dedikodular biraz daha şekillenmeye başlıyor. 2013 yılının ilk döneminde çıkmasını beklediğimiz Canon 7D Mark 2 için doğa ve spor fotoğrafçılarını hedefleyen{.broken_link} bir dijital SLR kamera olduğundan daha önce bahsetmeye çalışmıştık.

Canon 7D ve Canon 60D modellerinin varisi olmaya aday bir şekilde duyurulacak yeni Canon EOS gövde, Canon EOS 7D Mark II, özelliklerine göre hızlı fotoğraf çekebilmenin yanısıra sensör tarafında da iyileştirilmiş bir şekilde profesyonel fotoğrafçılarla buluşacak. Canon EOS 7D Mark 2’nin biraz daha şekillenen özellikleri ve beklenen çıkış tarihi ise aşağıdaki gibi oluşuyor.

Canon EOS 7D Mark II Güncellenen Özellikler

Canon EOS 7D Mark II Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Canon EOS 7D Mark II özelliklerinden önce beklenen çıkış tarihi ve resmi duyurusunun ne zaman yapılacağı konusunda bir bilgi aktarabiliriz. Canon EOS 7D Mark 2 resmi duyurusunun önümüzdeki bir iki ay içerisinde ya da Şubat 2013 gibi yapılması bekleniyor. Eğer Canon EOS 7D Mark 2 resmi duyurusu Canon tarafından Şubat ayında yapılırsa yeni Canon EOS 7D Mark II’nin dağıtılması ve raflarda yerini bulması ise Nisan 2013 gibi olacaktır.

canon-7d-mark-2

Canon EOS 7D Mark II özellikleriyle ilgili biraz daha şekillenen bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

  • 21 megapiksel çözünürlüklü sensör
  • 10 fps devamlı çekim
  • 100 ile 25600 arası doğal ISO aralığı
  • Dual Digic 5+ CPU beklenen 7D Mark II için 10 fps çekim ve 21 megapiksel sensörü destekleyecek daha fazla CPU ihtiyacı olacağından beklenti daha çok Digic 6 CPU olarak şekillenmeye başlandı.

Şimdilik bu kadar Canon EOS 7D Mark II resmi duyurusuna kadar güncel haberleri ve dedikoduları yine mürekkep üzerinde bulabileceksiniz.

comments powered by Disqus