Canon EOS 7D Mark II Duyurusu CP+ Show’da Düşünülmüyor

Fotoğraf
Canon EOS 7D Mark II Duyurusu CP+ Show’da Düşünülmüyor

Canon 7D modelinin geliştirilmiş hali olan Canon 7D Mark II çıkış tarihine ilişkin haberler biraz daha şekillenmeye başlıyor. 2013 yılının ilk döneminde çıkması beklenen Canon 7D Mark 2 için doğa ve spor fotoğrafçılarını hedefleyen{.broken_link} bir dijital SLR kamera olduğundan daha önce bahsetmeye çalışmıştık. Yeni Canon EOS gövde, Canon EOS 7D Mark II, özelliklerine göre hızlı fotoğraf çekebilmenin yanısıra sensör tarafında da iyileştirilmiş bir şekilde profesyonel fotoğrafçılarla buluşacak. Canon EOS 7D Mark 2′nin özellikleri ve beklenen çıkış tarihi{.broken_link} ise maalesef haftaya gerçekleşecek CP+ Show olmayacak gibi duruyor.

Canon’da Genel Müdür pozisyonunda olan Masaya Rong’un DC.watch ile gerçekleştirdiği bir röportajdaki ifadeler Canon EOS 7D Mark II dijital SLR kameranın yakın bir zamanda, özellikle CP+ Show içerisinde duyurulmayacağının ipuçlarını veriyor. Canon Rumors haberine göre, Canon’un üst seviye DSLR kamera dizilişini şekillendirmek için henüz Canon EOS 7D Mark 2 duyurusunun erken olduğu ve bunun şu an için bugünün konusu olmadığı “is not the story of the day” röportajda dile getiriliyor.

canon-7d-mark-2

Canon EOS 7D Mark II özellikleriyle ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

  • 21 megapiksel çözünürlüklü sensör
  • 10 fps devamlı çekim
  • 100 ile 25600 arası doğal ISO aralığı
  • Dual Digic 5+ CPU beklenen 7D Mark II için 10 fps çekim ve 21 megapiksel sensörü destekleyecek daha fazla CPU ihtiyacı olacağından beklenti daha çok Digic 6 CPU olarak şekillenmeye başlandı.

2013 yılı beklentisi oldukça yüksek olan ve özellikleri dedikodu bazında artık iyice şekillenen Canon EOS 7D Mark II için heyecanlı bekleyiş bir süre daha devam edeceğe benziyor.

comments powered by Disqus