En Başarılı Online Fotograf Duzenleme Sitesi

Sosyal
En Başarılı Online Fotograf Duzenleme Sitesi

Çoğumuz her fırsatta ailesinin yakınlarının ya da arkadaşlarının fotografını çekiyordur. Eğer siz de bu gruba aitseniz fotograf duzenleme işin en sıkıcı tarafı olduğunu biliyorsunuz demektir. Özellikle akıllı telefon kullanımı yaygınlaştıkça bu durum git gide daha da yaygınlaştı. Beş yıl öncesinin kompakt fotoğraf makinelerinde kullanılan teknolojiyi şimdi cep telefonu kameramızda bulunduruyoruz. 3mp, 5mp, 8mp derken artık 13 megapiksel çözünürlüğe sahip kameralar telefonlarda yer buluyor. Hal böyle olunca bir sürü fotograf çekiyoruz. Fakat çoğu zaman fotoğraflar istediğimiz gibi çekemiyoruz ya da bazen fotoğraf efekti ekleme veya fotograf duzenleme ihtiyacı duyuyoruz. Çekerken eğlendiğimiz bir resim düzenlenirken işkenceye dönebiliyor, hele ki yavaş bir bilgisayarda photoshopta fotograf efektleri eklemeye, düzenleme yapmaya çalışıyorsanız.

Bu durumdan kurtulmak, çektiğiniz fotoğrafları hızlı ve zahmetsizce düzenlemek istiyorsanız online fotoğraf düzenleme siteleri ilginizi çekebilir. İnternette bu anahtar kelime ile arama yaptığınızda Google karşınıza binlerce sonuç çıkaracak ve bunların çoğu işe yaramaz olacaktır. Bu külfete katlanmamak için sizlere yazımızı hazırladık. İnternetteki en iyi fotograf duzenleme sitesini sizin için seçtik.

En İyi İnternetten Fotoğraf Düzenleme Sitesi: FreeOnlinePhotoEditor.com

Adından da anlaşılacağı üzere bu fotoğraf efekti yapma sitesi tamamen ücretsiz. İnternetten seçeceğiniz ve URL ile ekleyeceğiniz ya da bilgisayarınızdan yükleyeceğiniz fotoğraflara inanılmaz sade ve kolay kullanılan arayüzü sayesinde hızlıca istediğiniz düzenlemeleri yapacak, hatta fotoğraf efektleri ile aynı zamanda bir sürü efekt arasından istediğinizi uygulayabileceksiniz.

fotograf-duzenleme-sitesi

Yukarıda bir ekran görüntüsünü gördüğünüz sitede yüklediğiniz fotoğrafta “yeniden boyutlandırma, kesme, döndürme, renk geliştirme, parlaklık, keskinleştir/bulanıklaştır, renk yoğunluğu, yazı ekleme, çerçeve ekleme, fotoğraf efekti yapma” seçeneklerini görebilirsiniz. Bu kadar fazla fotograf duzenleme seçeneğini ücretsiz ve inanılmaz kolay sunan FreeOnlinePhotoEditor.com neden favori sitemiz oldu kullanınca siz de anlayacaksınız.

Fotoğraf efekti yapma işiniz bittiğinde ise bu site size fotoğrafı bilgisayarınıza kaydetme seçeneğinin yanı sıra internet üzerindeki bir alana kaydetme, Facebook’a gönderme, Twitter’a gönderme ve hatta direkt olarak yazıcınızdan çıktı alma seçeneklerini sunuyor. Bunun yanı sıra fotoğraf efekti yapma işleminde herhangi bir basamakta hata yaptığınızı düşünüyorsanız. Ya da yalnızca yeni bir şeyler denemek istiyorsanız tüm o basamakları yok sayıp fotoğrafı yeniden yüklemenize gerek yok. İnanılmaz ama bu site UNDO butonu sunuyor. İstediğiniz adımı geri alabilmeniz online fotograf duzenleme siteleri arasında kesinlikle bir ayrıcalık.

comments powered by Disqus