En Eğlenceli Fotoğraf Düzenleme Uygulaması BeFunky

Mobil
En Eğlenceli Fotoğraf Düzenleme Uygulaması BeFunky

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok kullandığı mobil uygulamalar hiç şüphesiz fotoğraf düzenleme uygulamalarıdır. Bu konuya Instagram’ın harika fotoğraf efektleri ile yaptığı katkı zaten yadsınamaz. Bu kadar yaygınlaşan pazar doğal olarak bütün mobil uygulama üreticilerinin dikkatini fotoğraf düzenleme alanına yeni ürünler eklemeye itti.

İlk olarak internet tarayıcınızdan online fotoğraf efekti ekleyebileceğiniz bir sitesi olarak ortaya çıkan BeFunky de mobil pazarı görüp değerlendirme kararı alan şirketlerden biri. Başlamadan önce BeFunky için kısaca telefon veya tabletinizde kullanmak üzere seçebileceğiniz en iyi efektlere ve düzenleme seçeneklerine sahip uygulama diyebiliriz. Fakat bu Pazar adeta bir altına hücum mantığıyla işgal edildiğinden iyisiyle kötüsüyle birçok seçenek Google Play Store ve AppStore üzerinde keşfedilmek üzere sizi bekliyor. İşinizi şansa bırakmamak için bu kısa inceleme yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

android-fotograf-duzenleme

BeFunky ile Fotoğraflarınızı Düzenlemek Çok Eğlenceli

Daha önce akıllı telefonunuzla çektiğiniz bir fotoğraf üzerinde hiçbir düzenleme yapmadan paylaşmadığınızdan eminiz. En azından renklerini biraz daha düzeltip kesip biçmişsinizdir. Şimdi bahsedeceğimiz BeFunky daha önce kullandığınız hiçbir fotoğraf uygulamasına benzemiyor. En popüler mobil uygulamalardan biri olan Instagram efektlerinin yanında birçok diğer uygulama ile yapabileceğiniz şeyleri size tek bir uygulamada sunan BeFunky sizi çok eğlendirecek.

İçinde 50 tane fotoğraf efekti, 10’dan fazla fotoğraf çerçevesi ekleme, birbirinden farklı bir sürü fotoğraf düzenleme seçeneği ile BeFunky ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyor. Size bu uygulamayı tanıtmamızdaki en büyük neden Türkçe dil seçeneği sunması. Evet farklı seçeneklere rağmen Türkçe uygulama bulmak hala çok kolay değil. BeFunky buradan da bir gol atarak gözümüze girmeyi başarıyor.

fotograf-duzenleme

Eğer bir Android ya da iOS akıllı telefonunuz varsa fotoğraf düzenleme uygulamaları için tek seçenek tabi ki BeFunky değil. Daha önce sizler için hazırladığımız en iyi Android fotoğraf düzenleme uygulamaları{.broken_link} ve iPhone için en iyi 10 fotoğraf düzenleme uygulaması{.broken_link} yazılarımızda bahsettiğimiz birçok kaliteli uygulamadan birini seçebilirsiniz.

 

comments powered by Disqus