En İyi 10 Facebook Oyunu [2011]

Sosyal
En İyi 10 Facebook Oyunu [2011]

2011 yılında Facebook’ta en çok oynanan oyunlar hangileri oldu? Ya da En iyi Facebook oyunları diye geriye baktığımızda Farmville, CityVille gibi Facebook oyunlarının ilk sıraları almış olabileceğini düşünebilirsiniz. Hatta EA Games’in 2011 yılına damgasını vuran The Sims Social için birincilik kesin gözüyle bakıyorsunuzdur.

Facebook oyunları arasından en iyilerine Facebook tarafından açıklanan liste ile bakacağız. Facebook tarafından açıklanan 2011 yılının en iyi oyunlarının başında ise yukarıda bahsettiklerimizin dışında Playdom’un “Gardens of Time” isimli oyunu bulunuyor.

En İyi 10 Facebook Oyunu

  1. Gardens of Time (Playdom)
  2. The Sims Social (EA)
  3. Cityville (Zynga)
  4. DoubleDown Casino (DoubleDown Interactive)
  5. Indiana Jones Adventure World (Zynga)
  6. Words With Friends (Zynga)
  7. Bingo Blitz (Buffalo Studios)
  8. Empires & Allies (Zynga)
  9. Slotomania-Slot Machines (Playtika)
  10. Diamond Dash (wooga)

En iyi Facebook oyun listesi sonuçlarına ulaşmak için Facebook tarafından 100.000’den fazla oyuncunun istatistik bilgilerine ve memnuniyet derecelerine başvuruluyor. Facebook üzerinde bu oyunları oynayanların önerilerine göre hazırlanan en iyi 10 Facebook oyunu, bu yüzden en çok oynanan anlamında yorumlanmamaktadır.

Peki sizin Facebook üzerinde severek oynadığınız oyunlar hangileri? Paylaşmak isterseniz yorumlarınızda belirtebilirsiniz.

comments powered by Disqus