En İyi 10 Google Chrome Teması

Google Masaüstü
En İyi 10 Google Chrome Teması

Google Chrome internet tarayıcısını daha keyifli hale getirmek için google chrome tema galerisinden ya da google chrome için oluşturulmuş birbirinden güzel temalardan seçimler yaparak görsel zevkinize en uygun temayı belirleyebilirsiniz. Google chrome tarayıcısına bir tema eklediğinizde görünüm değişikliği google chrome tarayıcı kenarları boyunca ayrıca yeni sekme açtığınızda yeni sekme sayfasının arka planı olarak görüntülenir.

Google chrome tarayıcısına tema eklemek oldukça kolay. Google Chrome ile kullanmak istediğiniz bir tema bulduğunuz zaman genelde “temayı uygula” şeklinde bir link görürsünüz ve bu tema linki .crx dosyası olarak bilgisayarınıza indirilir ve google chrome teması olarak tarayıcı arayüzüne uygulanır. Google chrome arayüzüne uyguladığınız temadan memnun kalmamanız durumunda üst kısımda beliren “geri al” seçeneğini kullanarak eski temanıza ya da varsayılan temaya geri dönebilirsiniz. Varsayılan tema google chrome ilk yüklediğinizde klasik mavi renkli olan temadır.

Google Chrome artık tabiri caizse pişmiş bir tarayıcı olarak google chrome uzantıları, chrome web store ve içerisindeki yüzlerce birbirinden güzel tema ile internet üzerinde yer etmiş durumdadır. Chrome web store içerisindeki yüzlerce tema içerisinden 10 google chrome temasını sizler için seçtik.

En Popüler 10 Google Chrome Teması

En İyi 10 Google Chrome Teması

  1. Ambiance Theme for Chrome: Ubuntu 10.10 linux işletim sisteminin varsayılan teması Ambiance, gnome masaüstünde oldukça güzel duruyordu. Şimdi Ambiance Theme for Chrome google chrome teması olarak birinci sırayı alıyor.

  2. Google I/O 2010 Theme: Basit ve sade bir tema olan resmi google chrome temalarından Google I/O 2010.

  3. Android (Robot) Theme: Android mobil işletim sisteminden esinlenerek hazırlanmış, resmi olmayan google chrome android teması.

  4. Dark Abstract: Mavi ve yeşil ışıklarla bezenmiş şahane bir karanlık google chrome teması Dark Abstract.

  5. Skarv Aero Skin: Eğer koyu maviyi seviyorsanız, bir diğer karanlık google chrome teması windows 7 aero desteği ile Skarv Aero Skin.

  6. Metropolitan Theme: Tatlı ve şirin bir tema olan Metropolitan Theme, online hayatınızda dahil olduğunuz camiaları temsil ediyor.

  7. Modern Theme: Google chrome tarayıcısını alacalı mavi bileşenlerle boyayın.

  8. Windows7 Theme: Google chrome için Windows 7 görünümlü tema.

  9. Google Classic Theme: Ahşap görünümlü klasik google chrome teması

  10. Inventive Theme: Oldukça renkli ve bir diğer online hayatı ifade eden google chrome teması.

En iyi 10 google chrome teması olarak yukarıdaki 10 temayı deneyebilirsiniz. Elbette chrome web store içerisinde yüzlerce tema içerisinde sizin en iyi google chrome temanız mevcuttur. Google chrome için tema tavsiyelerinizi yorumlarınızda belirtebilirsiniz.

comments powered by Disqus