En İyi 10 Online Fotoğraf Düzenleme Efekt Siteleri

Fotoğraf Sosyal
En İyi 10 Online Fotoğraf Düzenleme Efekt Siteleri

Online fotoğraf düzenleme ve fotoğraflara efektler vererek eğlenceli bir şekilde fotoğraflar üzerinde oynayabileceğiniz siteler olduğunu aktarmıştık. En iyi 5 fotoğraf efekt sitesi{.broken_link} yazısında belirtilen fotoğraf efekt sitesi sayesinde online olarak fotoğraflarınızı düzenleyebilir, eğlenceli fotoğraf efektlerinden birini seçip uygulayabilir, kolaj ya da mozaikler oluşturabiliyorsunuz.

Online fotoğraf düzenlemenin ve fotoğraflara eğlenceli efektler vererek keyifli vakit geçirmenin bir diğer iyi tarafı ise photoshop bilgisi gerektirmeden bilgisayarınızda bulunan ya da internet linkini (URL) verip gösterebileceğiniz bir fotoğrafı yükleyerek kolayca efekt verilmiş ilginç fotoğraflar elde edilebilmesidir.

2009 yılında yazdığımız en iyi 5 fotoğraf efekt sitesinden{.broken_link} sonra listeyi biraz daha genişleterek 2011 versiyonunu aşağıda sunuyoruz.

En İyi 10 Online Fotoğraf Düzenleme Efekt Siteleri

Photofunia online fotoğraf efekt sitelerinin başında geliyor. En popüler fotoğraf efekt sitesi olarak aktarabileceğimiz Photofunia Türkçe olarak hizmet veriyor. Photoshop bilgisi gerektirmeden kolayca bir fotoğrafa efekt uygulayabileceğiniz şablonlar içeren ve online fotoğraf düzenleme imkanı sağlayan bu siteler içerisinde en popüler olanları toparlayalım. En iyi 10 online fotoğraf efekt sitelerine göz atalım.****

  1. Photofunia Fotoğraf efektleri{.broken_link}

En çok bilinen ve kullanılan online fotoğraf efekt sitesi diyebileceğimiz Photofunia online efekt sitelerinin başında geliyor. Photofunia Türkçe olarak da hizmet verebiliyor. tr.photofunia.com adresinden Türkçe olarak ulaşabilirsiniz.

  1. Funphotobox Fotoğraf efektleri{.broken_link}

Bir diğer fotoğraf efekt sitesi Funphotobox yüksek dosya boyutu ile karşımıza çıkıyor.

  1. Loonapix Fotoğraf efektleri

Loonapix için online fotoğraf efekti hizmeti veren bir siteden daha fazlası olduğunu söyleyebiliriz. Bir taraftan fotoğraflarınıza efektler uygulayabiliyorken diğer taraftan hazır çerçeveleri kullanabilir ya da küçük avatar resimleri yaratabilirsiniz.

  1. Photo505 Fotoğraf efektleri{.broken_link}

Daha fazla şablon ihtiyacınız varsa kullanabileceğiniz Photo505 fotoğraf efekt sitesi aynı Photofunia ve Funphotobox gibi eğlenceli efektlere sahip.

  1. PicArtia : Fotoğraflarınız için Mozaik Efektleri{.broken_link}

PicArtia fotoğraflarınıza online mozaik efektleri verebileceğiniz ücretsiz bir sitedir.

{.broken_link}

  1. WriteOnIt ile Eğlenceli Resimler ve Magazin Kapakları{.broken_link}

Writeonit resim şablonları üzerinden eğlenceli başlıklar, sahte magazin kapakları oluşturabileceğiniz eğlenceli ve ilginç bir websitesi.

{.broken_link}

  1. Hairmixer

Sol ve sağ taraf için birer tane fotoğraf ekleyip saçlar üzerinde efektler uygulayabilirsiniz. Tamamen saç ve fotoğraftaki saçlar üzerine bir efekt sitesi.

  1. Yearbook Yourself

Herhangi bir yüz fotoğrafını sanki eski bir yıllıkta okul fotoğrafıymış gibi gösterin. Yüz fotoğrafınız siyah ve beyaz şekilde bir fotoğrafa dönüştürülüyor.

  1. Magmypic

Fotoğraflarınızdan sahte magazin kapakları oluşturmak için çok güzel bir online fotoğraf düzenleme ve magazin kapağı oluşturma sitesi.

10.Funny Photos

Daha fazla şablon ihtiyacınız varsa kullanabileceğiniz Funny Photos fotoğraf efekt sitesi aynı Photofunia ve Funphotobox gibi eğlenceli ama farklı efektlere sahip.

Yukarıda en iyi 10 online fotoğraf düzenleme ve efekt sitesini aktarmaya ve özellikleriyle toparlamaya çalıştık. Eklemek istedikleriniz varsa yorumlarınızda belirtebilirsiniz. Fotoğraflarınıza eğlenceli efektler oluşturmanız dileğiyle…

comments powered by Disqus