En İyi 20 Ücretsiz E-Book (E-Kitap) İndirme Sitesi

Mobil Sosyal Teknoloji
En İyi 20 Ücretsiz E-Book (E-Kitap) İndirme Sitesi

E-kitap{.broken_link} kelimesini duymuşsunuzdur. E-kitap günümüzde basılı yayınların elektronik ortamda okunabilmesi ve buna yönelik olarak kitap olarak bildiğimiz kavramın elektronik olarak ifade edilmiş halidir. İngilizce olarak e-book (electronic book, digital book) olarak geçen ve ebook olarak internet üzerinde arama yapıldığında sayısız kitaba ulaşmanızı sağlayan bu terim aslında internetin günümüzde bize sağladığı kolaylıklarla birçok farklı alanda hayatımızın içerisinde yer alıyor.

E-kitaplar metin ve görsel içeren ya da her ikisini de barındırarak dijital olarak sunulan, bilgisayarlarda ya da e-kitap okuyucularda (e-book reader) okunabilen yayınlardır.

Günümüzde internet üzerinde popüler olsun ya da olmasın her türlü e-kitabı (e-book) online olarak bulabilir ve gene dijital ortamda okuyabilirsiniz. Bir e-kitap, bilgisayar yazılımlarıyla okunabileceği gibi tablet bilgisayar ya da yukarıda aktardığımız gibi özel olarak üretilmiş e-kitap okuyucuları ile okunabilmektedir. Amazon Kindle, Nook gibi e-kitap okuyucuları bu iş için özel üretilmiş elektronik cihazların arasında sayabiliriz.

Amazon kindle E-Kitap Okuyucu

Size e-kitap ve dergileri bulabileceğiniz bazı yararlı sitelerin listesini toparlamaya çalıştık. Ücretsiz e-kitap (free e-book) indirebileceğiniz en iyi 20 e-kitap indirme sitesini sizlere aktarmaya çalışacağız.

En İyi 20 Ücretsiz E-Book (E-Kitap) İndirme Sitesi

 1. FreeBookSpot
 2. 4eBooks
 3. Free-eBooks
 4. ManyBooks
 5. GetFreeEBooks
 6. FreeComputerBooks
 7. FreeTechBooks
 8. Scribd
 9. Globusz
 10. KnowFree
 11. OnlineFreeEBooks
 12. MemoWare
 13. BluePortal
 14. OnlineComputerBooks
 15. SnipFiles
 16. BookYards
 17. The Online Books Page
 18. AskSam Ebooks
 19. Baen Free Library
 20. eBookLobby
comments powered by Disqus