En İyi 5 Android Alarm Uygulaması

Mobil
En İyi 5 Android Alarm Uygulaması

Muhtemelen pek az kullanıcı piyasada bulunan Android alarm uygulamaları arasında bir araştırmaya girmiştir. Telefonda yüklü gelen uygulama varken neden araştırasınız ki. Fakat Android akıllı telefon üzerindeki alarm size yetmiyorsa, ya da daha değişik bir arayüze ihtiyacınız varsa araştırmaya girebilirsiniz. Zaten bir araştırma yaptınız ve bir sürü saçma sapan uygulamadan dolayı canınız mı sıkıldı? O zaman arkanıza yaslanın ve yazımızda sizin için seçtiğimiz en iyi alarm saati uygulamalarından birini seçin.

En İyi 5 Alarm Saati Android Uygulaması

Wave Alarm

Wave Alarm temelde akıllı telefonunuz ya da tablet bilgisayarınızdaki ön kamera ile çalışan bir Android uygulaması. Alarmınız çalmaya başladığında ertelemek ya da alarmı kapatmak için cihazı ters çevirmeniz ya da ön kamera üzerinde elinizi sallamanız yetiyor.  El salladığınızda alarm ertelenecek mi kapanacak mı bunu siz seçiyorsunuz. Tabi ki bu özellik istediğinizde açılıp kapanabiliyor. Zor uyanan biriyseniz bu seçeneği hiç açmayın daha iyi. Bunun yanı sıra bir başucu saati olarak WaveAlarm size hem tarih ve saati hem de hava durumu bilgilerini veriyor. Uygulamayı reklamlı olarak ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Eğer reklamlar canınızı sıkarsa 2,99$ fiyatla bunlardan da kurtulabiliyorsunuz.

wavealarm

Wave Alarm

DoubleTwist Alarm Clock

DoubleTwist aslında mobil uygulama üreten şirketin adı ve daha çok müzik uygulamalarıyla tanınıyorlar. Fakat yazılımcılar harika alarm saati de üretebildiklerini göstermişler. Uygulama gri, siyah ve maviden oluşan renkleriyle gerçekten harika bir arayüze sahip. Bu uygulamayı farklı kılan en büyük özellik ise alarm kurma izinleri. Size istediğiniz saate göre, belirttiğiniz toplam uyku saatine göre ya da bulunduğunuz bölgede güneş doğuş saatine göre (:o) alarm kurma imkanı sunuyor. Analog ve dijital saat ayarlanabildiği gibi alarm çalarken fade-in, volume ve erteleme süresi de ayarlanabiliyor. DoubleTwist Alarm Clock ücretli haliyle 1.99$ fiyata sahip. Deneme sürümünü ise ücretsiz indirebiliyorsunuz.

doubletwist

Download: DoubleTwist Alarm Clock ($1.99); Trial (Free)

Alarm Clock Extreme

Yataktan çıkmanız gerçekten bir işkence ise Alarm Clock Extreme sizin için doğru seçim olacaktır. Tamamen kişiselleştirilebilen sesler, ses yüksekliği ve uygulama davranışlarıyla Alarm Clock Extreme sizi uyandırmadan bırakmayacak. Alarmı ertelemek ya da kapatmak için biraz uğraştırıyor ayrıca. Telefon ses çıkarmayı ve titreşmeyi telefonu sallayana, matematik prolemi çözene ya da bir “captcha” formu doldurana kadar kesmiyor. Uykusu ağır olanların hem nefret edip hem de seveceği türden bir Android uygulaması bu.

extreme

Download: Alarm Clock Extreme{.broken_link} ($1.99); With ads (Free)

Wake Voice

Wake Voice alarmınızı susturmanız için size taklalar attıran bir uygulama değil. Daha çok alarmı susturduktan sonra size birçok faydalı bilgi sunan Android uygulaması. Nasıl mı? Siz alarmı kapattıktan ya da erteledikten sonra hava durumu, haberler, günlük burç ya da yapılacak işler arasından sizin seçtiklerinizi yüksek sesli olarak okumaya başlıyor. İsterseniz RSS feed üzerinden bağladığınız bir kaynaktaki haberleri de okuyabiliyor.

wakevoice

Download: WakeVoice{.broken_link} ($2.99); Lite version{.broken_link} (Free)

Caynax Alarm Clock

Caynax Alarm Clock gerçekten inanılmaz farklı ayarlamaları sunan bir Android uygulaması. Uygulamada apayrı bir tablet arayüzü seçeneği bulunuyor. Birçok farklı alarm yaratabileceğiniz uygulamada günlük, iş günleri, zamanlayıcı, hızlı gibi seçenekler hazırlayıp kaydedebilirsiniz. İstediğiniz taktirde hem alarm hem de yapılacaklar listesi olabilen Caynax Alarm Clock’u aşağıdan indirebilirsiniz.

caynax

Download: Caynax Alarm Clock ($1.99); Free version (Free)

comments powered by Disqus