En İyi 5 Android Torrent İndirme Programı

Mobil
En İyi 5 Android Torrent İndirme Programı

Torrent indirme programı üreten yazılım şirketleri aslında Türkiye’ye geniş bant internetin evlerde ucuzlaması ve yaygınlaşması sayesinde girdi. İnternetin daha erişilebilir ve ucuz olmasıyla da bir torrent indirme{.broken_link} çılgınlığı başladı. Hatırlarsanız daha önceleri hayatımızda “adil kullanım kotası” diye bir kavram yoktu. Torrent indirme programı yardımıyla her gün 100lerce GB veri indirenlerin internet trafiğini engellemesi nedeniyle bu kota koyulmuştu. Şimdi mobil cihazlar için benzer bir dönem yaşıyoruz. Wi-Fi bağlantı seçeneği neredeyse tüm akıllı telefonlarda standart halini aldı. Şimdi de Türkiye’nin her yerinde 3G bağlantı kurabiliyorsunuz. İnternet paketlerinin de ucuzlamasıyla hemen her yerde hızlı internete erişimimiz var. Hızlı internetin cebinizde olması ile yanınızda taşıyacağınız Torrent indirme programı seçenekleri de birbiri ardına piyasaya çıkmaya başladı. Sizin için Google Play Store üzerindeki en iyi 5 Android Torrent İndirme Programı seçeneğini bir araya getirdik. İsterseniz listemize başlayalım.

uTorrent Beta / Torrent İndirme Programı

uTorrent bilgisayarda bildiğimiz ve en popüler torrent indirme programları arasında yer alıyor. Android için Beta sürümü çıkan bu başarılı torrent istemcisi ile Android telefonunuza direkt olarak dosya indirmenize yarıyor. Kullanışlı ve göze hoş görünen bir arayüze sahip uTorrent beta. Ancak uTorrent’i en iyi torrent indirme programı listemizin en üst sırasına taşıyan en önemli özellik popülerlikten çok “yalnızca wi-fi ile çalış” seçeneği olması. Çünkü 3G internet paketiniz bittiğinde kontörlerinizi Walking Dead s03e03 için harcamak istemezsiniz.

android-torrent-indirme-1

uTorrent Beta / Torrent Programı İndir

tTorrent Lite / Torrent İndirme Programı

tTorrent Lite Google Play Store üzerinde en popüler ikinci torrent indirme programı olmayı başarmış. Bunu muhtemelen sade ara yüzüne borçlu. Bunun yanı sıra gelişmiş network seçenekleri sunan tTorrent Lite buradan da bir artı puan alıyor. Fakat arayüzü nedeniyle en iyi torrent programı olamıyor.

android-torrent-indirme-2

tTorrent Lite / Torrent Programı İndir

Bit Torrent Beta / Torrent İndirme Programı

Bit Torrent Beta hakkında söyleyeceklerimizi uTorrent Beta için söyledik aslında. Evet program arayüzleri aynı, yetenekleri aynı. Android telefonunuza direkt indirme yapabiliyorsunuz. Bit Torrent Beta torrent indirme programının tek farkı yeşil yerine mor logolar bulundurması. En iyi torrent programı listemizde aslında yalnızca birini tanıtabilirdik, o kadar aynılar.

android-torrent-indirme-3

BitTorrent Beta / Torrent Programı İndir

aTorrent / Torrent İndirme Programı

Bizce aTorrent listemizdeki torrent indirme programı seçenekleri arasında en beğendiğimiz mobil uygulama. Açık renkli arayüzü ile işlem yapmak çok kolay. Bunun yanı sıra aTorrent size birçok kullanışlı ayrıntı sunuyor. Sadece wi-fi varken çalışması, cihaz şarj halindeyken çalışması ve tüm bunları sol üst köşede minik bir icon ile göstermesi kesinlikle kullanışlılığı arttırıyor.

android-torrent-indirme-4

aTorrent / Torrent Programı İndir

Torrent Downloader / Torrent İndirme Programı

Torrent Downloader hız limiti, indirme limiti olmayan, sade bir kullanıcı arayüzüne sahip bir torrent indirme programı. En iyi torrent programı olamıyor. Nedeni de tabi ki bize kullanışsız ve itici gelen kullanıcı arayüzü.

android-torrent-indirme-5

Torrent Downloader / Torrent Programı İndir

 

comments powered by Disqus