En İyi 9 Online Fotoğraf Efekti

Masaüstü
En İyi 9 Online Fotoğraf Efekti

Her işimizi Online (internet üzerinden) yaptığımız son günlerde çektiğimiz fotoğraflara fotoğraf efekti uygulamak için de online seçenekler bulunuyor. Online Fotoğraf Efektleri kalıbıyla kastettiğimiz beğendiğiniz fotoğraflarınıza eskiden Photoshop ya da benzeri fotoğraf düzenleme programlarıyla uyguladığınız filtreleri, şimdi internet siteleri üzerinde geliştirilmiş algoritmalar yardımıyla direkt internet tarayıcınız üzerinde yapabilmenizdir.

Sizin için 2009 Nisan ayında En iyi 5 fotoğraf efekt sitesi adında bir rehber yazı hazırlamıştık. Tabi ki her geçen gün bir yenisi eklenen online fotoğraf efektleri arasında güncelliğini yitiren listemizi yenildik ve internette en başarılı 9 internetten eklenen fotoğraf efektini seçeneğini bir araya getirdik. İşte sizin için seçtiklerimiz.

before_photo_effect

Fotoğrafın orijinal hali.

1.Vexel Drawing Photo Effect

İlk online fotoğraf efekti sitemiz Vexel Drawing Photo Effect. Bu sitede fotoğrafınızı adeta renkli bir çizim gibi gösterebileceğiniz algoritmalar kullanılmış.

resme-efekt-ekleme

2. Light Photo Effect

Light Photo Effect, yüklediğiniz bir fotoğrafa parlak kontür çizgileri ekleyecektir. Böylece çılgın fotoğraf efekti ekleme yöntemleriyle Facebook ya da diğer sosyal ağlarda çok farklı profil fotoğraflarınız olabilir.

light_photo_effect

3. Photo Sketch

Photo Sketch adından da anlaşılacağı üzere yüklediğiniz resme efekt ekliyor. Böylece fotoğrafınızı adeta bir karakalem çizimiymiş gibi gösterebiliyorsunuz.

4. Photo Colorful Drawing

photo_colorful_fotoğraf-efekti

5. Cartoon Photo Effect

cartoon_fotoğraf-efekti

6. Realistic Pencil Sketch Photo Effect

fotoğraf-efekti-online

7. Artistic Mosaic Photo Effect

fotograf-efekti-ekleme-sitesi

8. Realistic Colorful Drawing Photo Effect

resim-efekti-ekleme

9. [Artistic Painting Photo Effects

]10

fotografa-resme-efekt-ekleme
comments powered by Disqus