En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı Adayı Photoscape 3.6

Masaüstü
En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı Adayı Photoscape 3.6

Sizin için sitemizde birçok en iyi fotoğraf düzenleme programı derlemesi yaptık. Birçok online fotoğraf düzenleme sitesi, programı ve mobil uygulaması tanıttık. Fakat bunların arasında ülkemizde en çok indirileni ve kullanılanı kime sorsanız Photoscape olacaktır. İşte bu sebeplerden dolayı size en iyi fotoğraf düzenleme programı olarak Photoscape 3.6 versiyonunu tanıtacağız.

En iyi fotoğraf düzenleme programı demek belki fazla iddialı bir söylem ancak hepimiz kabul edelim ki uzun bir dönem fotoğraf efekti ekleme işlerimiz için, fotoğrafları kesmek, yeniden boyutlandırmak için akıllı telefonlar çıkmadan önce bolca PhotoScape kullandık. Şimdi en son çıkan 3.6 sürümüyle de çıtayı bir adım üste taşıyor.

PhotoScape gerçekten de en iyi fotoğraf düzenleme programı mı?

PhotoScape eğlenceli ve kullanımı kolay bir program olmak için tasarlanmış. Fotoğraf düzenleme seçeneklerine bir göz attığımızda fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırmak, renk düzenlemek, ayarlamalar yapmak ilk göze çarpanlar. Daha da eğlencelisi fotoğraflarınızla slayt oluşturabiliyor, GIF animasyonlar oluşturabiliyorsunuz. İngilizce bilginiz varsa sizin için hazırlanmış videoları izleyerek daha da kolay kullanabilirsiniz.

en-iyi-fotograf-duzenleme-programi

Photoscape tüm düzenleme seçeneklerini ana sayfasında sunmasıyla gerçekten kolay kullanılıyor. Özellikle yeniden boyutlandırma gibi hızlıca halletmeniz gereken işleri gerçekten pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında en iyi fotoğraf düzenleme programı olması için en ayrıcalıklı özelliklerinden biri Flickr’dan fotoğraf alıp direkt düzenleyebiliyorsunuz.

Daha da iyisi PhotoScape’i eğlenceli yapan özellikleri. GIF animasyonu yapma kapasitesi gerçekten son derece gelişmiş. Program fotoğrafı attığınızda GIF yapmadan önce yeniden boyutlandırma, fotoğraflar arası geçiş sinsi ayarlama, sıralamayı değiştirme ve tüm fotoğrafları ilk karede seçtiğiniz boyuta yeniden boyutlandırma işlemlerini kolayca yapabiliyorsunuz. Sayfa düzenleyici kısmıyla harika kolajlar oluşturabiliyor fotoğrafa çerçeve ekleme, efekt ekleme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Photoscape’in en iyi fotoğraf düzenleme programı olmasındaki etmenlerden birisi de RAW dönüştürücü özelliği. Dijital fotoğrafçılık ile ilgilenen kullanıcıların birçok fotoğrafı kolayca JPEG’e dönüştürüp düzenlemesi PhotoScape ile gerçekten kolay.

Sizin için en iyi fotoğraf düzenleme programı hangisidir bilmiyoruz ancak birçok ücretsiz program arasında kullanışlılığıyla, sadeliğiyle, birçok efekt ve fotoğraf düzenleme seçeneğiyle Photoscape bir numaraya oturuyor. Photoscape indirip kullanmak için aşağıdaki siteye girip linklerden birini kullanabilirsiniz.

https://www.photoscape.org/ps/main/download.php

comments powered by Disqus