En İyi iPad Instagram Fotoğraf Uygulamaları

Mobil
En İyi iPad Instagram Fotoğraf Uygulamaları

Instagram fotoğraf filtreleri uygulayarak oldukça başarılı olmuş bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. iPhone uygulaması ile popüler olduktan sonra Android platformu ve Windows Phone üzerinde de aktif bir şekilde kullanılmaya devam eden Instagram popülerliği artarak devam eden sosyal ağlardan birisi konumundadır.

Fotoğraf yükleme ve paylaşım hizmeti veren Instagram, akıllı telefon ve tablet pc kullanıcılarının çekmiş oldukları fotoğrafları, çeşitli efektler ve Instagram’a özel filtreler kullanarak yüklemeleri sonucu kendi sosyal ağını oluşturmuş ve bugün itibariyle çok sayıda kullanıcıya hitap etmektedir.

Bkz. Instagram’a nasıl fotoğraf yüklerim?{.broken_link}

Eğer tablet bilgisayar olarak iPad ve fotoğraflarınız için Instagram sosyal paylaşım ağını aktif bir şekilde kullanıyorsanız, tablet bilgisayarınız iPad için kullanabileceğiniz Instagram uygulamalarından bahsedeceğiz. Aşağıdaki Instagram uygulamalarını iPad üzerinde kullanarak Instagram keyfini tablet bilgisayarınız ile devam ettirebilirsiniz. İşte en iyi 5 iPad Instagram fotoğraf uygulaması.

iPad ile Kullanabileceğiniz En İyi Instagram Fotoğraf Uygulamaları

1. Pictacular

Instagram fotoğraflarını iPad üzerinde gezmenin en güzel yolu Pinstagram uygulaması diyebiliriz. Instagram fotoğraflarını Pinterest tarzında aşağı doğru akan şekilde sunan uygulama aynı zamanda yeni iPad retina ekranı için optimize edilmiş.

en-iyi-ipad-instagram-uygulamasi-01

2. InstaPad

Instagram üzerindeki popüler fotoğrafları gezmenizi, kişiler arasında arama yapmanızı, instagramdaki popüler kişileri takip etmeyi, favorilere ekleme ve yorum yapma gibi özellikleriye oldukça etkili bir Instagram uygulaması olan InstaPad, iPad ile Instagram keyfini daha fazla özellik ile sunuyor.

en-iyi-ipad-instagram-uygulamasi-02

3. iVisual for Instagram

“iVisual – for Instagram” ile iPad üzerinde Instagram fotoğraflarını magazin tarzında okuma ve görüntüleme şansına sahip oluyorsunuz.

en-iyi-ipad-instagram-uygulamasi-03

Instagram++ popüler Instagram fotoğraflarını gezmeyi, takipçilerin fotoğraflarını görmeyi sağlarken arama fonksiyonu da sunuyor.

en-iyi-ipad-instagram-uygulamasi-04

5. MyPad

Facebook için oldukça popüler olan bu uygulama aynı zamanda Instagram desteği de sağlıyor. Güzel ve kullanışlı bir arayüz ile Instagram fotoğraflarını bu uygulama ile gezebiliyorsunuz.

en-iyi-ipad-instagram-uygulamasi-05
comments powered by Disqus