En İyi Türk Torrent Siteleri

Sosyal
En İyi Türk Torrent Siteleri

Torrent siteleri belirli içeriklere ulaşmak için .torrent uzantılı dosyaları bulabileceğiniz ve kullanıcılarla paylaşabileceğiniz sosyal ortamlardır. Bu torrent dosyalarını ise torrent indirme programları{.broken_link} sayesinde çalıştırıp ulaşmak istediğiniz içeriği bittorrent p2p paylaşım platformu sayesinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. bkz. torrent nedir?{.broken_link}

Torrent sitelerine örnek olması açısından yasal torrent sitelerinin{.broken_link} yanısıra bugüne kadar hep en popüler torrent sitelerini{.broken_link} aktarırken yurtdışı kaynaklı olan piratebay, isohunt gibi torrent sitelerini listelemeye çalıştık. Ülkemizde torrent paylaşımında bulunan ve aktif oldukça fazla sayıda torrent sitesi{.broken_link} bulunuyor. Türk torrent sitelerinden bazılarını bu yazımızda sizlere aktarmaya çalışacağız. Bu torrent siteleri arasında üye alımı açık ya da davetiyesiyle üyelik kabul edenler{.broken_link} olabilir.

Tabi torrent paylaşımı ve içeriği açısından detaylara girmeyeceğiz. Listeleme alfabetik sıralamayla yapılmış olup, aşağıdaki torrent sitelerinde en iyi gibi bir ayrım yapılmamıştır. Türk torrent siteleri arasından seçtiklerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Eklemek istediğiniz türk torrent siteleri varsa yorumlarınızda bekliyoruz.

torrent

En İyi Türk Torrent Siteleri

comments powered by Disqus