En İyi Ücretsiz 10 Android Oyunu

Mobil
En İyi Ücretsiz 10 Android Oyunu

En iyi ücretsiz 10 Android oyunu için android market üzerindeki linkleri vermeden önce kısaca Android işletim sisteminden bahsedelim. Android işletim sistemi Google’ın akıllı telefonlar için üretmiş olduğu açık kaynak kodlu bir işletim sistemidir. Android işletim sistemi üzerinde kullanmak için uygulamalara Android Market üzerinden erişilebilir. Android market ise her gün büyüyen yapısı ile birçok ücretsiz uygulamalara ve oyunlara sahip bir platformdur.

Bugün size en iyi ücretsiz 10 android oyunlarını aktarırken, Android Market üzerindeki oyun bölümünde öne çıkan ve oynamaktan keyif alacağınız 10 Android oyunu aktarıyor olacağız. Daha önce Ücretsiz Popüler 5 Android Oyunu{.broken_link} başlıklı yazıda 5 adet Android oyununu aktarmaya çalışmıştık. Android kullanıcıları için oluşturmaya çalıştığımız bu oyun ve uygulama listesi sayesinde 2011 yılının en popüler ve iyi ücretsiz oyunlarını görme imkanını elde etmiş olacağız.

En iyi ücretsiz 10 Android oyununu oynarken keyif alacağınızı umuyoruz. Listeye eklemek isteyeceğiniz başka ücretsiz Android oyunu varsa yorumlarınızda belirtebilirsiniz.

En İyi Ücretsiz 10 Android Oyunu

1. Bubble Blast 2

2. Angry Birds

3. Yoo Ninja

4. Paradise Island

5. Drag Racing

6. Paper Toss

7. Ant Smasher

8. iRunner

9. Defender

10. SpeedX

comments powered by Disqus