En Popüler 10 Google Chrome Teması

Google Masaüstü
En Popüler 10 Google Chrome Teması

Google Chrome internet tarayıcısını güzelleştirmek ve özelleştirmek için google chrome tema galerisinden ya da google chrome için oluşturulmuş birbirinden güzel temalardan seçimler yaparak görsel zevkinize en uygun temayı belirleyebiliyorsunuz. Google chrome tarayıcısına bir tema eklediğinizde görünüm değişikliği anında google chrome görüntüsüne yansır. Chrome kenar çubukları boyunca ve yeni sekme açtığınızda yeni sekme sayfasının arka planı olarak da görüntülenir.

Google chrome tarayıcısına tema eklemek oldukça kolay. Google Chrome ile kullanmak istediğiniz bir tema bulduğunuz zaman genelde “temayı uygula” şeklinde bir link görürsünüz.  Tema nasıl yüklenir? Chrome Web Mağazası’ndan bir tema yüklemek için önce beğendiğiniz bir temanın ayrıntılar sayfasına gidin. Temanın ayrıntılar sayfasında Chrome’a ekle düğmesini tıklayın. Hepsi bu kadar. Tema, google chrome dış görünümüne hemen uygulanır. Google chrome arayüzüne uyguladığınız temadan memnun kalmamanız durumunda üst kısımda beliren “geri al” seçeneğini kullanarak eski temanıza ya da varsayılan temaya geri dönebilirsiniz. Varsayılan tema google chrome ilk yüklediğinizde klasik mavi renkli olan temadır.

En Popüler 10 Google Chrome Teması

Aşağıda sizin için chrome web mağazasından seçtiğimiz birbirinden güzel farklı 10 popüler chrome temasını bulabilirsiniz.

1. Porsche Google Chrome Theme

google-chrome-tema-porsche

2. Splendid Google Chrome Theme

google-chrome-tema-splendid

3. Raindrops Google Chrome Theme

google-chrome-tema-yagmur

4. Assassin’s Creed III Theme

google-chrome-tema-assasin

5. Angry Birds Google Chrome Theme

google-chrome-tema-angry-birds

6. Cute Kitten 2 Theme

google-chrome-tema-kedi

7. The Avengers Google Chrome Theme

google-chrome-tema-avengers

8. Lone Tree Google Chrome Theme

google-chrome-tema-tree

9. Man of Steel Theme

google-chrome-tema-superman

10. Summer Fields Google Chrome Theme

google-chrome-tema-summer
comments powered by Disqus