Evasi0n Untethered iOS 6.1 Jailbreak Çıkıyor!

Mobil
Evasi0n Untethered iOS 6.1 Jailbreak Çıkıyor!

Sonunda ilk untethered iOS 6.1 Jailbreak sinyalleri gelmeye başladı. Resmi adı Evasi0n iOS 6.1 Jailbreak olacak yazılım için geçtiğimiz hafta içinde bugün çıkacağından bahsediliyordu. Yazılımı hazırlayan kendilerine Evad3rs ismini takan ekip twitter hesaplarından internet sitesinin hazır olduğunu, untethered iOS 6.1 Jailbreak için kullanıcı ara yüzüne son dokunuşların yapıldığını belirtti.

The official evasi0n 6.1 jailbreak: https://evasi0n.com — Check regularly for updates! #evasi0n

Evasi0n internet sitesinde iPhone üzerindeki takvim uygulamasında 3 rakamı görünüyor. Bunun çıkış tarihi olan 3 Şubat ile bağdaştırılması çok güzel olur. iOS 6.1 untethered Jailbreak çıktığında kurulum işlemleri en fazla beş dakikanızı alacaktır. Untethered Jailbreak yapmanın en güzel yanı da bilgisayarınızdan yalnızca bir kez yükleme yapacak olmanız.

iOS-6.1-jailbreak-yükleme

Evasi0n iOS 6.1 Untethered Jailbreak

Untethered iOS 6.1 jailbreak yükleme için cihazınızın en az iOS 6.0 ile çalışıyor olması gerekiyor. Bunun dışında herhangi bir cihaz modeli ayırt edilmiyor. Evasi0n tüm iPhone, iPod touch, iPad ve iPad mini modellerini kapsıyor. Daha önce iOS 6.0.1 tethered jailbreak nasıl yüklenir{.broken_link} yazımızda olduğu gibi, jailbreak çıktığı anda untethered iOS 6.1 nasıl yüklenir yazısını hazırlayacağız. Takipte kalın.

 

Kendiniz takip etmek isterseniz: www.evasi0n.com

 

Kaynak: iMore{.broken_link}

comments powered by Disqus