evasi0n Untethered iOS 6.1 Jailbreak Hakkında Haberler İyi!

Mobil
evasi0n Untethered iOS 6.1 Jailbreak Hakkında Haberler İyi!

Dün tamamlanıp çıkması beklenen **evasi0n untethered iOS 6.1 Jailbreak **sitedeki duruma göre son dönemece girmiş bulunuyor. Anlık olarak gelişmeleri ve işlem aşamalarını internet sitesindeki bir ilerleme çubuğu ile gösteren evasi0n takımı bugün son çağrıyı yapmış. Şu anki iOS 6.1 Jailbreak durumu “%97 son testler ve ayarlamalar yapılıyor. Daha sonra gelin.” olarak sitede görünüyor.

 

iOS 6.1 untethered Jailbreak evasi0n

Daha önce sitemizde yayınladığımız bir haberde jailbreak yapmak için çalışan bir yazılımcının iOS 6.1 jailbreak için daha fazla beklememiz gerektiğini söylemiştik. Görünen o ki jailbreak yapmaya uğraşan evaders takımı bu lafı ciddiye alıp hırslanmış. Muhtemelen bu gece veya yarın akşam saatlerine kadar iOS 6.1 untethered jailbreak evasi0n tarafından yayınlanacaktır. evasi0n sitesini takipteyiz, gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

ios-6-1-untethered-jailbreak

Not: Evasi0n untethered iOS 6.1 Jailbreak iPhone 5, iPhone 4s, iPad ve iPod Touch’a nasıl yüklenir gibi bir rehber yazıyı resmi duyurudan sonra kısa bir süre içinde murekkep.org’da bulabilirsiniz. Facebook, Google+ ya da Twitter sayfamızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

comments powered by Disqus