Evasi0n Untethered Jailbreak Aracının Yeni Versiyonu ile Daha Hızlı Açılış Süresi

Mobil
Evasi0n Untethered Jailbreak Aracının Yeni Versiyonu ile Daha Hızlı Açılış Süresi

iPhone, iPod Touch ve iPad kullanıcıları için “Evasi0n” adlı untethered jailbreak aracı bildiğiniz üzere iOS 6 işletim sistemi kullanan mobil cihazların özelleştirilmesini sağlıyor. iPad Mini dahil olmak üzere iOS 6.x işletim sistemi sürümleriyle çalışan tüm iPhone, iPod Touch ve iPad modelleriyle kullanılabilen “Evasi0n Untethered Jailbreak Aracı” Mac, Windows ve Linux platformlarında çalışabiliyor.

Evad3rs adıyla anılan ekibin hazırladığı evasi0n Jailbreak aracının yeni sürümü Evasi0n v1.5 duyuruldu. Cydia paket listesinin güncellendiği ve başlangıç (boot-up) süresini hızlandıran untethered jailbreak aracı evasi0n’un yeni sürümü windows, mac ve linux için  evasi0n web sitesinden  indirilebilir.

Evasi0n ile yapılan jailbreak işleminin untethered olması, kullandığınız Apple cihazını yeniden başlattığınızda tekrar bilgisayara bağlanıp aynı işlemleri tekrar etmemenizi sağlıyor.

ios-6.1-jailbreak

Evad3rs team tarafından yayınlanan Evasi0n untethered jailbreak aracını kullanabileceğiniz desteklenen tüm Apple cihazlarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

iPhone 5, iPad iOS 6.1 Untethered Jailbreak Yapma Rehberi / Nasıl Yapılır?

comments powered by Disqus