Facebook Arkadaşlık İsteklerinin Tümünü Görün ve İndirin

Sosyal
Facebook Arkadaşlık İsteklerinin Tümünü Görün ve İndirin

En popüler sosyal paylaşım araçlarından birisi olan Facebook, yeni özelliklerle büyümeye devam ediyor. Facebook kullanıyorsanız istediğiniz bir Facebook kullanıcısına arkadaşlık isteği gönderebilir ve arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızı ekleyerek zaman tünelini görebilir ve paylaştıklarını izleyebilirsiniz.

Facebook üzerinde eğer birçok arkadaşlık isteğine cevap verdiyseniz ya da bazılarını reddettiyseniz, eklediğiniz facebook arkadaşlarınız dahil olmak üzere bekleyen tüm arkadaşlık isteklerini bir kerede görebilirsiniz. Benzer şekilde sizi listesine eklemek isteyenler vardır. Facebook arakadaşlık isteklerinin tamamını, hem sizi eklemek isteyip ekleyen ve bekleyen arkadaşlık taleplerini hem de sizin eklediğiniz kişilerin hepsini görebilir ve Facebook’un deyimiyle “geniş arşivi” indirebilirsiniz.

Her ne kadar Facebook size gelen tüm arkadaşlık isteklerini üst panelde gösterse de, hem çift taraflı size gelen ve sizin arkadaşlık taleplerinizi, hem de yoğun bir Facebook kullanıcısıysanız bilgilerinizi indirebilir ve izleyebilirsini. Bunun için Facebook’un “Bilgilerini İndir” sayfası size gelen arkadaşlık isteklerinin detaylı istatistiğini sunmaktadır. Bu sayfaya ulaşmak için önce “genel hesap ayarları” sayfasına gitmelisiniz.

facebook-genel-hesap-ayarlari.png

Facebook verilerinin kopyasını indir linkine tıklayıp Facebook Bilgilerini İndir sayfasına gidin. Bu sayfada “Hesap geçmişin hakkında daha fazla bilgi almak için geniş arşivini de indirebilirsin.” kısmındaki Geniş Arşiv linkine tıklayıp tüm Facebook verilerinizi indirebilirsiniz.

facebook-genis-arsiv
comments powered by Disqus