Facebook, Twitter ve Angry Birds Özellikli Telefon Nokia 603

Mobil
Facebook, Twitter ve Angry Birds Özellikli Telefon Nokia 603

Nokia’dan Facebook ve Twitter uygulamalarını içeren Angry Birds oynayabileceğiniz, dahili NFC özelliğine sahip bir akıllı telefon modeli Nokia 603, farklı renk seçenekleri ve avantajlı fiyat kampanyası ile son kullanıcıya ulaşmayı bekliyor.

Facebook, Twitter ve Angry Birds uygulamalarını çalıştırabileceğiniz akıllı telefon Nokia 603, Nokia’nın Symbian Belle işletim sistemini kullanıyor. Gelişmiş kontrast ve izleme açıları için IPS teknolojisine ve sınıfının en iyisi dış mekan performansına sahip TFT-LCD 3.5-inç ClearBlack dokunmatik ekran sunan Nokia 603, 640 x 360 piksel çözünürlüğüne sahip.

Nokia 603, telefonunuzla yaptığınız her şeyin hızlı, sorunsuz ve zahmetsiz olmasını sağlayan güçlü 1 GHz işlemci içermektedir. Ekran üzerinde kullanımı kolay dokunmatik kontrollere sahip tam ekranlı 16:9 vizör sunan 5 megapiksel kamera aynı zamanda f/2.8 diyafram açıklığı ile yüz tanıma özelliğine sahiptir.

Dahili hafızası 2GB olan ve microSd ile 32GB’a kadar artırılabilir hafızaya sahip Nokia 603 bağlantı seçenekleri olarak Bluetooth 3.0, yüksek hızlı USB 2.0, NFC, Wi-Fi (WLAN), entegre GPS ve A-GPS ile RDS destekli FM radyo RX (kulaklık ile FM radyo) sunmaktadır.

75 saat müzik dinleyip, 10 saat video oynatabileceğiniz Nokia 603, NFC (Yakın Saha İletişimi), kablo ya da karmaşa olmaksızın paylaşmanın ve bağlanmanın kolay yolunu sunar. Güzel bir fotoğrafı veya videoyu bir arkadaşınızla paylaşmak için tek yapmanız gereken, NFC özelliği olan başka bir telefona dokunmaktır.

Nokia 603 satış fiyatı ise 599 TL olarak belirlenmiş. Özellikle 3.5-inç ekranda sosyal platformalara kolayca erişmek isteyen kullanıcılar için düşünülmüş Nokia 603 Türkiye satış fiyatı 599 TL şeklinde gözüküyor.

Nokia 603 Video Tanıtım

comments powered by Disqus