Firefox 3.5 Release Candidate (RC) Final Öncesi Sürüm Adayı

Masaüstü

Firefox 3.5 artık final sürüme iyice yaklaştı. Geçen hafta Firefox 3.5 Beta kullanıcıları için gene test edilmek üzere sunulan Firefox 3.5 Release Candidate (firefox 3.5 rc1), sadece firefox 3.5 beta kullananların yardım menüsünden güncelle diyerek ulaşabilecekleri bir sürümdü.

Firefox 3.5 beta kullanıcıları için release candidate artık direkt indirilebilir duruma geldi. Yani eğer firefox 3.5’a geçmek istiyorsanız. Sürüm adayı versiyona terfi etmek için firefox 3.5 beta kurup güncellemenize gerek kalmadan firefox 3.5 release candidate sürümünü indirip kurabiliyorsunuz.

Firefox 3.5 Release Candidate (firefox 3.5 rc2) kurup test etmek isteyenler için Linux, Windows ve Mac OSX olmak üzere 70 farklı dilde indirme seçenekleri mevcut. Firefox 3.5 release candidate sürüm adayı buradan indirilebilir.

Firefox 3.5 final öncesi sürüm adayı artık çok az hata kaldığını ve resmi firefox 3.5 duyurusunun yakın olduğunu ifade ediyor. Firefox 3.5 çıkış tarihi Haziran sonlarına doğru olacak gibi. Muhtemelen bu hafta içerisinde firefox 3.5 duyurusu ile karşılaşabiliriz.

Firefox 3.5 release candidate ile ilgili detaylı bilgi için geçen hafta aktardığımız firefox 3.5 beta kullanıcıları için sürüm adayı (release candidate){.broken_link} yazısına bakabilirsiniz.

Firefox 3.5 Release Candidate Available Now! | Firefox 3.5 release candidate now available for download

comments powered by Disqus