Firefox Personas 2010 Yılbaşı Temaları

Masaüstü

Yılbaşı için duvar kağıtları, sevdiklerinize online yılbaşı hediyeleri derken yılbaşı makyajı uygulamadığımız bir tek firefox kalmıştı. Bildiğiniz gibi firefox, temalar ve eklentilerle oldukça kullanışlı ve keyifli hale getirilebiliyor. Firefox temaları arasında çok güzel temalar bulunuyor. Ancak firefox personas ile yani hafif temalar kullanarak firefox internet tarayıcısını basitçe giydirebiliyorsunuz.

Firefox personas ile Firefox’un komple arayüzünü değiştirmeden sadece dış görünümünü değiştirebiliyorsunuz. Personas ile firefox’u tek tıklama ile güzelleştirmeniz mümkün. Sayısız firefox personas hafif temaları arasında çok sayıda kategori var. Bu kategorilerden yılbaşına ilişkin olanlar ise oldukça fazla sayıda bulunuyor. Firefox personas yılbaşı temalarını, kullandığınız firefox’a uyguladığınız zaman dış görünümü basitçe yılbaşı havasına sokabiliyorsunuz.

Firefox personas hafif tema galerisinde yılbaşına ilişkin kategoride en popüler yılbaşı temalarını sorgulayabilirsiniz. Karşınıza aşağıda olduğu gibi firefox dış görünümünün arkaplan değişiminin nasıl olacağını gösterecektir. Ya da ön izleme şeklinde görmek isterseniz ilgili personasın üstüne farenizi getirmeniz yeterli olacaktır.

Link : Firefox Personas Most Popular Holiday Gallery

comments powered by Disqus