Flickr Fotoğraflarını Masaüstü Duvar Kağıdı Olarak Kullanın

Masaüstü

Flickr bildiğimiz üzere bir fotoğraf paylaşım sitesidir. Dünyanın dört bir tarafından kullanıcıların Flickr üzerinde paylaştığı birbirinden güzel, yüksek kaliteli fotoğrafları belirli etiketlerle ve içerdikleri konuya göre görüntüleyebiliyorsunuz. İlginç fotoğraflara ve görsel bir şölene dönüşebilen flickr fotoğraflarını masaüstü duvar kağıdı, arkaplanı olarak kullanmanız mümkün.

Ücretsiz bir uygulama olan Flickr Wallpaper Rotator ile flickr üzerindeki fotoğrafları windows masaüstü duvar kağıdı olarak kullanabiliyorsunuz. Flickr Wallpaper Rotator ücretsiz ve basit bir uygulama olarak bilgisayarınıza kurulumu yapıldıktan sonra görev çubuğuna yerleşiyor. Flickr Wallpaper Rotator içerisinde hangi flickr fotoğraflarını kullanmak istiyorsanız belirtebiliyorsunuz.

Flickr Wallpaper Rotator Kullanımı

Uygulama içerisinde kullanmak istediğiniz ya da windows masaüstünde görmek istediğiniz fotoğraf türlerini flickr etiketlerini virgülle ayırarak belirtiyorsunuz ve program içerisinde işaretliyorsunuz. En ilginç fotoğraflar ya da bir flickr kullanıcısının fotoğrafları şeklinde de kriterler belirlemek mümkün oluyor.

Görev çubuğunda çalışan Flickr Wallpaper Rotator sizin belirleyeceğiniz zaman aralığında windows masaüstü duvar kağıdınızı seçmiş olduğunuz flickr fotoğrafları ile düzenli olarak değiştiriyor. Windows işletim sisteminde sadece Microsoft .Net Framework bağımlılığı olan bu basit uygulama ile windows masaüstünüzü flickr fotoğrafları ile süsleyebilirsiniz.

comments powered by Disqus