FunPhotoBox : Resimleriniz için Eğlenceli Efektler

Sosyal

FunPhotoBox çevrimiçi (online) olarak resimleriniz, fotoğraflarınız üzerinde keyifli bir şekilde oynamanızı sağlıyor. Örnek olarak PhotoFunia hakkında yazdığımız yazıya bakabilirsiniz. Aynı mantıkta çalışan FunPhotoBox, eğlenceli efektler eşliğinde ve aynı Photofunia gibi çok fazla çaba sarfetmeden resimleriniz ve fotoğraflarınız üzerinde değişiklikler yapmanıza imkan veren bir site.

Yapmanız gereken işlemler FunPhotoBox üzerinde basitçe sıralanmış. Belirlenmiş efekt şablonlarından bir tanesini seçmek. Belirlediğiniz resmi FunPhotoBox’a göndermek (upload) ve seçmiş olduğunuz şablona göre sonucu görmek. Montajlanmış fotoğrafınız ortaya çıktıktan sonra bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Aynı zamanda internet üzerinde yayınlamak isterseniz FunPhotoBox size montajlanmış resminiz için direkt link vererek yardımcı oluyor.

FunPhotoBox üzerinde 60 değişik şekilde oluşturulmuş şablon bulunuyor. Bu şablonlar her hafta yenileri eklenerek artıyor.

FunPhotoBox özelliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Çevrimiçi olarak fotoğraflarınıza efekt uygulayıp eğlenceli resimler elde etmenizi sağlar.
  • İstediğiniz kadar resim oluşturabilirsiniz.
  • Desteklenen dosya formatları Jpg, Png ve Gif
  • Yükleyeceğiniz resmin büyüklüğü 4 mb ile sınırlanmış
  • 60 farklı eğlenceli şablondan seçim imkanı ve her hafta yenileri ekleniyor.
  • Oluşturduğunuz resmi bilgisayarınıza kaydetme imkanı

PhotoFunia oldukça keyifli bir yerdi. FunPhotoBox aynı PhotoFunia gibi eğlenceli ve fazla sayıda şablon ve efekt ile montajlanmış resimler oluşturmanızı sağlıyor.

comments powered by Disqus