Gizlilik Politikası

Öncelikle Murekkep.Org‘u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşağıda belirli konular hakkında uyguladığımız gizlilik politikamızı bulabilirsiniz.

Kişisel Bilgi Gizlilik Hakkı

Mürekkep üzerinde yazılarımızı okurken ve bu yazılara yorum bırakırken sizden istediğimiz bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgilerden girilmesi zorunlu olan isim ve eposta adresi gibi özel bilgiler, hiçbir şekilde başka bir amaçla üçüncü şahıslarla ve kurumlarla paylaşılmamaktadır ve deşifre edilmemektedir.

Eposta Adresi Gizlilik Hakkı

Murekkep.Org‘u takip edebileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. RSS takibinin yanısıra bizi eposta adresinizi girerek yazılarımızı düzenli olarak takip etmek için kullanabilirsiniz. Eposta adresinizi verdiğiniz zaman bağlı olduğumuz Feedburner üzerinden yazılarımız düzenli olarak sizin mail adresinize gönderilmekte ve eposta adresiniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ve kurumlarla paylaşılmamaktadır ve deşifre edilmemektedir.

Google Reklam ve İçerik Ağı Gizlilik Politikası

Murekkep.Org üzerinde yayınlanan reklamlar için Google gibi üçüncü parti bir reklam şirketinin reklamları kullanılmaktadır. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz burayı tıklayın.

Değerlendirme ve Görüşler

Mürekkep.Org’u kullanarak ve yorum yaparak, Gizlilik Politikası’ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Ve Mürekkep.Org bu Gizlilik Politikası’na istinaden ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ve kurumlarla paylaşmayacağını ve deşifre etmeyeceğini beyan eder.

Gizlilik Politikası ile ilgili iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.